Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Téma: Ubytování na svatbě

Máte-li svatbu v jiném místě či městě než bydlíte a hosté také nejsou místní, přibude vám do seznamu úkolů další bod. "Vyhledat ubytování pro svatební hosty." K dispozici vám je široká nabídka rozličných míst, přes malé romantické penziony až po velké luxusní hotely.

Nejnovější články

Pohádková svatba na statku Frankův dvůr

Chcete si svůj velký den opravdu užít? Pak rozhodně nepodceňujte pečlivý výběr místa, kde se obřad a hostina uskuteční. Možností je dnes opravdu hodně od těch klasických v kostele, na úřadě či na zámku až po ty nejodvážnější a nejneobvyklejší jako na dně moře či v povětří.

více...

Řekněte si své „ano“ v malebné přírodě nedaleko Dobříše!

Areál Kamenný Dvůr se nachází uprostřed malebné přírody, je obklopen lesem a loukami, a nabízí překrásný rozhled do širokého okolí. Pro své svatební fotografie můžete zvolit některé z romantických zákoutí nebo úchvatný výhled na panorama celého okolí.

více...

Novou službou hotelu Olympionik je SVATEBNÍ SERVIS

Vychutnejte si svůj velký den bez starostí o veškerou přípravu se postaráme MY místo Vás! Ideální prostředí a profesionální služby hotelu nabízí dokonalé zázemí pro svatby i rodinné a narozeninové oslavy. Zajistíme pro Vás kompletní svatební servis od obřadu až po svatební menu, splníme všechna Vaše přání!

více...

šipka ukaž všechny články...

Firmy z oboru

Horse Park Kamenný Dvůr - logo Horse Park Kamenný Dvůr
STATEK 1738 - logo STATEK 1738
Hotel International Prague - logo Hotel International Prague
Praha 6
Tel: +420296537878

šipka ukaž všechny firmy...

Nejnovější diskuse