Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Téma: "Vše na jednom místě"

Kdo chce mít s organizací a samotným průběhem svatby minimální starosti (zejména co se případných nutných přesunů týká), není nic jednoduššího než zvolit takové místo, které nabízí prostory jak pro samotný obřad, tak také na hostinu a zároveň ubytování. Takto vše v jednom nabízí například různé zámecké komplexy, zrekonstruované farmy, větší hotely a další.

Nejnovější články

Řekněte si své „ano“ v malebné přírodě nedaleko Dobříše!

Areál Kamenný Dvůr se nachází uprostřed malebné přírody, je obklopen lesem a loukami, a nabízí překrásný rozhled do širokého okolí. Pro své svatební fotografie můžete zvolit některé z romantických zákoutí nebo úchvatný výhled na panorama celého okolí.

více...

Novou službou hotelu Olympionik je SVATEBNÍ SERVIS

Vychutnejte si svůj velký den bez starostí o veškerou přípravu se postaráme MY místo Vás! Ideální prostředí a profesionální služby hotelu nabízí dokonalé zázemí pro svatby i rodinné a narozeninové oslavy. Zajistíme pro Vás kompletní svatební servis od obřadu až po svatební menu, splníme všechna Vaše přání!

více...

Party stany na svatbu a svatby venku

Zvažujete svatbu venku a to nejen pro svatební obřad? Sníte o svatbě pod širým nebem, jak to znáte z amerických filmů? Podívejte se na naše instruktážní video, které se připravilo pro náš veletrh Svatební Expo 2011. Vše co potřebujete vědět, vám prozradí Martin ze Svatby.cz a Petr z FDpartyEvents.

více...

šipka ukaž všechny články...

Firmy z oboru

Bright Bride - logo Bright Bride
Zámek Nelahozeves - logo Zámek Nelahozeves
Nelahozeves
Tel: +420315709120
Lobkowiczký Palác - logo Lobkowiczký Palác
Praha 1
Tel: +42728309816

šipka ukaž všechny firmy...

Nejnovější diskuse