Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Téma: Catering

Chcete-li mít svatební hostinu na speciálním místě, můžete se spojit s některou z cateringových společností, které Vám hostinu zorganizují na místech, jako jsou hrady, zámecké parky vaše soukromá zahrada a další speciální místa. Tyto společnosti mají k dispozici veškeré zařízení, které je možno využít.

Nejnovější články

Bar and cocktail catering

Bar and cocktail catering je skupina gastro nadšenců z Hradce Králové, jejichž hlavním zaměřením jsou delikátní koktejly, kvalitní vína, kávy a destiláty. Ve spolupráci se zkušenými kuchaři a cukráři připravují moderní i klasickou kuchyni. Produkty B&C cateringu zpestří Váš vysněný svatební den, firemní večírek i soukromé oslavy.

více...

Úplně Všude: koktejly až do obýváku

Barový keterink právě tam, kde jej hosté zrovna potřebují - na svatbě i večírku, v lese i obýváku. A přitom koktejly tak skvělé a barmani tak pozorní stejně jako v baru.

více...

Party stany na svatbu a svatby venku

Zvažujete svatbu venku a to nejen pro svatební obřad? Sníte o svatbě pod širým nebem, jak to znáte z amerických filmů? Podívejte se na naše instruktážní video, které se připravilo pro náš veletrh Svatební Expo 2011. Vše co potřebujete vědět, vám prozradí Martin ze Svatby.cz a Petr z FDpartyEvents.

více...

šipka ukaž všechny články...

Firmy z oboru

Český catering - logo Český catering
Praha
restaurace Černý kohout - logo restaurace Černý kohout
Praha
Tel: +420777724442
Banquet Catering - logo Banquet Catering
Praha 7
Tel: +420224301348

šipka ukaž všechny firmy...

Nejnovější diskuse

historické nádobí
(2 odpovědí, nejnovější 22.10.2014 - 23:37)

šipka ukaž všechny diskuse...