Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Téma: Výletní lodě

Výlet lodí může být velmi zábavným a příjemným doplněním vašeho svatebního dne. Zejména jsou-li vaši svatební hosté z jiného místa a okolí neznají.

Nejnovější články

Svatby v zahraničí s Luxury Travel

Kdo jsme? Luxury Travel s.r.o. je specialistou v oblasti cestovního ruchu. Působí v ČR již mnoho let a specializuje se na vytvoření individuálních zájezdů dle Vašich představ a požadavků. Jednou ze specializací jsou sňatky, svatební cesty a symbolické obřady v zahraničí. Nabízí Vám profesionální přístup, bohaté zkušenosti a znalosti světových destinací, podložené více než 20-ti letým působením v zahraničním cestovním ruchu. Toto vše v podobě nejvyšší kvality služeb za bezkonkurenční ceny.

více...

Svatby na zaoceánské lodi s CK Luxury Travel s.r.o.

Plavba na zaoceánské lodi včetně platného svatebního obřadu či oslavy svatebního jubilea. Takovouto plavbu Vám profesionálně zajistí cestovní kancelář Luxury Travel s.r.o., zástupce světových rejdařství na českém trhu.

více...

Lodí na obřad

Máte svatební obřad na hradě Zvíkov? Není nic romantičtějšího než doplout před oltář na lodi, která vyplouvá od nedalekého zámku Orlík. Cesta trvá necelou hodinu a zcela při ní zapomenete na veškeré starosti, které by vás v souvislosti se svatbou mohly trápit.

více...

šipka ukaž všechny články...

Firmy z oboru

Loď Hamburg - logo Loď Hamburg
Praha
Loď Natal, Loď Porto - logo Loď Natal, Loď Porto
Praha 1

šipka ukaž všechny firmy...

Nejnovější diskuse

Nejnovější galerie

celá galerie...

celá galerie...

šipka ukaž všechny galerie...