Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Téma: Fototisk, fotoknihy, fotoobrazy

S érou digitálních fotografií přišla na svatební trh novinka v podobě fotoknih. Fotografie ze své svatby tak nemusíte skladovat v obálce nebo zdlouhavě vytvářet rozsáhlé fotoalbum. Můžete si nechat vytvořit fotoknihu z vámi vybraných fotek a tu poté darovat vašim blízkým nebo si ji nechat namísto klasického alba. Další ještě více individualizovanou možností je vytištění fotoobrazu. Vždy se najde alespoň jedem krásný společný portrét novomanželů, který by si zasloužil vystavení. Po vzoru dřívějších generací můžete portrét vystavit u sebe doma, nebo ho můžete na památku věnovat rodičům.

Nejnovější články

Krátký tip - Fotoobraz ze svatby

Završte jedinečný den jedinečnou památkou. Nechte si vytisknout obraz ze svatební fotografie. Fotografií se během svatby pořídí celá řada, ať už to jsou vtipné momentky nebo precizně nafocené portréty. Snadno tak najdete tu pravou, kterou použít. Obraz pak udělá radost vám nebo třeba i příbuzným, kterým ho věnujete.

více...

Krátký tip - Svatební fotokniha

Už Vás nebaví prohlížet tradiční svatební fotoalba? V tom případě je pro Vás ideální volbou vlastní svatební fotokniha. Jde o knihu složenou z vašeho výběru fotografií, tištěnou digitálním tiskem a opatřenou kvalitní vazbou a decentní doplňkovou grafikou.

více...

šipka ukaž všechny články...

Firmy z oboru

Obrazy na míru - tisk svatebních fotografií na plátno - logo Obrazy na míru - tisk svatebních fotografií na plátno
Pardubice
Tel: 466897126
My Photobook Creatives
NaPlatne.cz

šipka ukaž všechny firmy...

Nejnovější diskuse

Nejnovější galerie

celá galerie...

šipka ukaž všechny galerie...