Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Téma: Svatby na klíč

Chcete požádat kamarádku o organizaci vaší svatby, ale bojíte se, že si váš den neužije? Využijte služeb svatebních koordinátorů a dopřejte sobě i svým hostům bezstarostný zážitek. Nechte vše na profesionálech, kteří vám celou svatbu "ušijí" na míru a zcela podle vašich představ a přání.

Nejnovější články

thinkPARTY

Firma thinkPARTY je profesionální svatební a event agentura, která byla založena v roce 2013 Danou Macháčkovou.

více...

Plánování svatby se svatebním koordinátorem

Tak a je to tady. Požádal vás o ruku a na vás čeká dost náročné období plánování svatby. Pokud jste se rozhodli pro svatbu na jaře nebo v létě, jako většina ostatních párů, je ideální doba na to, začít s přípravami. Termíny v tomto období jsou totiž naplněné již několik měsíců dopředu a na vás teď bude, abyste si svůj svatební den připravila a naplánovala tak, aby byl jedním z nejkrásnějších ve vašem životě.

více...

Svatební koordinátor ANO / NE?

Není Vám jasné, k čemu by Vám byl svatební koordinátor, když si celou svatbu organizujete se snoubencem sami? Nechápete, zda a proč je vůbec někdo takový na svatbě potřeba? Váháte, zda to není zbytečnost? Na výše uvedené otázky nám odpověděla přímo odbornice na danou problematiku. Tou je svatební koordinátorka Marta Šubrtová, která v této oblasti pracuje již více jak jedenáct let.

více...

šipka ukaž všechny články...

Firmy z oboru

thinkPARTY - logo thinkPARTY
Tel: +420731430777
Bright Bride - logo Bright Bride
H&H Svatby - logo H&H Svatby
Praha 10

šipka ukaž všechny firmy...

Nejnovější diskuse

ZEPTEJTE SE NAŠICH KOORDINÁTOREK
(24 odpovědí, nejnovější 22.10.2018 - 15:07)

šipka ukaž všechny diskuse...