Nacházíte se zde: Úvod > Články > Neváhejte a objednejte si nový Marriage guide

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Neváhejte a objednejte si nový Marriage guide

Svatby.cz Vám nabízejí možnost objednat si nový Marriage guide už dnes! Neváhejte a objednejte si nové vydání 280 stránkového svatebního magazínu Marriage guide!

 

MG magazine

 

Nové číslo exkluzivního svatebního magazínu Marriage Guide!

 Vážení čtenáři, dovolujeme si Vás informovat o novém vydání svatebního  magazínu Marriage Guide - vydání jaro/léto 2014!

 http://svatebni.mgmagazine.cz/cz/objednat-online.html

 Magazín Marriage Guide na svých 280 stranách letní svatební inspirace  ukáže mimo jiné: nejlepší snubní a zásnubní prsteny, které vyhrály  prestižní ocenění PRSTENY ROKU! Dále pro Vás máme přichystaný  fotoeditorial s fotografem Lukášem Navarou, již tradiční rubrika udělej  si sám ve spolupráci s portálem WEDME.cz bude plná šťavnatých nápadů na  letní vaření, reálná svatba v podání svatební agentury Exclusive  Weddings Prague, TIP 6 se podíváme do nezapomenutelných koutů naší  krásné planety, a mnohem mnohem více inspirace k jedinečnému pojetí  exkluzivní svatby!

 Pokud vybíráte svatební šaty, či snubní a zásnubní prsteny, nabízíme  nepřeberné množství produktů v opravdu obrovském katalogu, se všemi svatebními dodavateli v ČR!

 Objednávat svatební magazín můžete jednoduše přes náš webový portál -  stačí vyplnit kontaktní údaje a naše redakce Vám ho zašle.

 Objednávejte rychle, je jen omezený počet výtisků, které rychle mizí :)

 http://svatebni.mgmagazine.cz/cz/reportaze/nove-cislo-exkluzivniho-svatebniho-magazinu-marriage-guide-.html

 

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2502×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...