Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatební Expo 2013 Praha

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatební Expo 2013 Praha

Ve dnech 8. a 9. 11. 2013 se bude v Hotelu Crowne Plaza v pražských Dejvicích konat největší svatební veletrh v České Republice a zároveň první svatební veletrh Praha v nové sezóně.


Svatební Expo 2013

foto: kamilandsimona.com

 

Na co se můžete těšit?

 

V letošním roce Vám svatební veletrh nabízí možnost v krásném prostředí vybírat mezi téměř 150 vystavovateli ze všech svatebních odvětví, která budete potřebovat od šatů, přes prsteny, místa na svatbu, kadeřníky, fotografy, floristy a mnoho dalších.

 

Zcela jistě byste si neměli nechat ujít speciální přehlídku svatebních šatů. Během hodinové přehlídky můžete vybírat z více než 50 modelů svatebních šatů a zároveň se při přehlídce také dozvíte spoustu informací o současných novinkách a trendech pro rok 2014.

 

Každý návštěvník také obdrží tištěného průvodce pro Svatební Expo 2013, kde najdete nejen spoustu zajímavých tipů, ale především speciální kupóny na zajímavé first-moment slevy. Kromě toho má každý návštěvník možnost zúčastnit se tomboly o krásné ceny.

 

Celý svatební veletrh Svatební Expo 2013 se bude odehrávat ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Hned u vchodu si můžete dát sklenku dobrého vína a během návštěvy si odpočinout u kafíčka. Připravili jsme pro Vás pro letošní rok také novinku. Poradenské centrum, kde se s námi budete moci osobně setkat, popovídat a zeptat se na cokoliv, s čím se nevíte při plánování svatby rady.

 

Svatební veletrhy jsou skvělou příležitostí najít a poznat nejlepší profíky osobně a na jednom místě, což Vám může ušetřit spoustu času. Přijďte se proto podívat na první svatební veletrh Praha nové sezóny a najděte si ty nejlepší odborníky dříve než ostatní.

 

Svatební Expo 2013

 

Více na www.svatebniexpo.cz.

Autor: svatby.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1741×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...