Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatební veletrh v Českých Budějovicích

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatební veletrh v Českých Budějovicích

18. ledna bude multifunkční pavilon „T“ na českobudějovickém Výstavišti hostit II. ročník Svatební veletrhu.

 

Svatebni veletrh v CB

 

Hlavním tématem veletrhu jsou venkovní obřady, hostiny pod širým nebem a bílé svatební šaty.

Toto téma zejména zpestří účast módní návrhářky Terezy Sabáčkové. Autorská módní přehlídka začne ve 14:00 hod. Čestným hostem veletrhu a módní přehlídky Terezy Sabáčkové je herečka Veronika Arichteva.

Na veletrhu můžete získat inspiraci, objasnit si možnosti, který jihočeský svatbový region přináší. Veletrh je určen pro laickou i odbornou veřejnost. Mezi hlavní vystavovatelské kategorie patří půjčovny svatebních šatů, svatební agentury, cukrářské a zlatnické výrobky, kosmetické, kadeřnické služby a fotografové.

 

Svatebni veletrh v CB 2Součástí celého veletrhu je i doprovodný program. Z doprovodného programu se návštěvníci mohou těšit na módní přehlídky svatebních, společenských šatů. Návazně se na pódiu představí team stylisty a vizážistky, který kompletně promění dívku v krásnou nevěstu. Dále se můžete těšit na videoprojekce, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalšího. O své rady a zkušenosti se formou rozhovorů s moderátorem podělí odborníci.

Ve spolupráci s Národním památkovým ústavem organizátoři v pavilonu vystaví svatební šaty hraběnky T.Černínové z roku 1817 a jídelní servis z hlubockého zámku, který se používal na zlaté svatbě kníže Adolf Josef Schwarzenberg a kněžna Ida. Na veletrhu bude k vidění nejdelší svatební vůz zn. Rolls Royce z roku 1979.

Veletrhem bude provázet a moderovat Monika Marešová.

Budeme se těšit na všechny návštěvníky v sobotu 18.01. od 10 do 18 hodiny v novém multifunkčním pavilonu „T“ na českobudějovickém výstavišti, vchod pro návštěvníky od Tesca.

Těšíme se na vás.

 

Svatebni veletrh v CB 3

 

Autor článku: Štěpánka Bendová, www.svatebniveletrhvcb.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1280×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...