Nacházíte se zde: Úvod > Články > Když svatba, tak originální!

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Když svatba, tak originální!

Plánujete svatbu, toužíte po trošce originality a hledáte inspiraci? Popusťte uzdu své fantazii a řekněte si své ano v Itálii, na březích jezera Lago di Garda!

 

Pokud toužíte po skutečně nevšední svatbě, udělejte si čas a popřemýšlejte o tom, jak byste ji chtěli prožít. Svatební obřad je nejvýznamnější okamžik celé svatby a správně zvolené místo dokáže vašemu dni vtisknout tu pravou atmosféru. Za vysněnou svatbou nemusíte letět do Karibiku, kousek ráje na vás čeká mnohem blíž, u italského jezero Lago di Garda.

 

Lago di Garda

 

Svatba u jezera Lago di Garda – to je zážitek pro všechny!

Lago di Garda je místem pro svatbu, jakou v Čechách nezažijete. Nevěříte? Úžasné italské prostředí, křivolaké uličky středověkých měst a srdečnost zdejších obyvatel k uspořádání takové svatby přímo vybízí. Představte si, jak stojíte na terase hradu se třpytící se hladinou jezera za zády, brázdíte jeho vody vedle luxusních jachet, cítíte vůni místních kulinářských delikates, které Vám servírují v romantické restauraci. A přitom to není daleko, autem sem pohodlně dojedete za několik hodin. Na Gardu tak můžete pozvat i svou rodinu a přátele, kteří si zde rovnou mohou udělat příjemnou dovolenou. Taková svatba jim určitě nesplyne s žádnou další.

 

Lago di Garda 2.

 

Oblast, kde leží italské jezero Garda, je stále více obdivovanou perlou severu Itálie. A to zejména díky malebné krajině, skvělé kuchyni a všudypřítomné italské eleganci. S organizací svatby v Itálii, ale i kdekoliv v zahraničí, vám nejlépe pomohou specialisté, kteří tuto oblast dobře znají, mají kontakty na místní dodavatele a obstarají vám veškeré formality nutné ke svatbě mimo rodnou zemi. Spolupracují s nimi i různé svatební agentury.

Největším odborníkem na oblast Gardského jezera je Garda Travel. Ondřej Šimek a jeho tým zde svatby úspěšně pořádají již několikátou sezónu. „Zařídíme Vám naprosto všechno od jednoduchého obřadu na romantickém místě až po velkou hostinu u jezera, se vším, co k takové svatbě patří,“ říká Ondřej Šimek.  A na kolik to celé vyjde? „Celková cena samozřejmě vychází z požadavků a výběru, ale základní balíček lze pořídit již od 74 900 korun. Balíček obsahuje vše důležité – pronájem místa pro obřad, živou hudbu, vyřízení veškerých legislativních formalit, oddávajícího, překladatele, kytici pro nevěstu a ženicha a samozřejmě služby organizátorů“ vysvětluje Ondřej Šimek.

 

Lago di Garda

 

Po svatebním obřadu se můžete vydat na svatební hostinu do jedné z italských ristoranti, s výhledem na jezero a majestátní hory a užívat si vřelou, temperamentní atmosférou Itálie. Mezi nezapomenutelné zážitky patří také projížďka snoubenců po jezeru nebo výlet panoramatickou lanovkou na vrchol Monte Baldo. Je mnoho možností, jak svůj velký den prožít, do vzpomínek i fotografií se ovšem italská svatba vryje nesmazatelně.

 

Lago di Garda 4

 

Pro Svatby.cz poskytla společnost Garda Travel

Ondřej Šimek

737 737 018, 299 145 666

info@gardatravel.cz

www.italie-garda.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2517×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...