Nacházíte se zde: Úvod > Články > Proč si objednávat autodopravu na svatbu?

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Proč si objednávat autodopravu na svatbu?

Ačkoliv se to nemusí zdát prioritní, autodoprava je jednou ze stěžejních částí každé svatby. Řekněte sami, jak vypadají fotografie ze svatby, na kterou přijelo každé auto jiné značky, jiné barvy, některé špinavější, některé čistší.

Fotografie z venkovních prostor bývají ty nejpůsobivější. Právě proto je důležité myslet i na takovou maličkost, jako je objednání profesionální přepravy OTTO travel velkými, luxusními vozy, které přímo ladí k Vaší svatbě. Představte si svatební video, které zachytí příjezd bílé limuzíny s novomanželi, poté přijíždí luxusní sedany s rodiči, svědky, vše s nádhernou výzdobou, barevně sladěné.. Zkrátka, zážitek na celý život.

 

Otto Travel

 

Takové vzpomínky si člověk rád přitluče doma na zeď v obýváku.

 

Pokud bychom měli uvážit, jestli je efektivnější a levnější zajistit přepravu vlastními silami nebo najmout profesionály od OTTO travel, odpověď je také jednoznačná..

 

Otto Travel2

 

Váš strávený čas nad přemlouváním příbuzných a kamarádů o zapůjčení vozidla, přesvědčování soférů – kamarádů, že by se měli vhodně obléci na tuto příležitost, umýt a vyzdobit svá auta bývá natolik zdlouhavý, že se vyplatí ušetřený čas investovat jinam. Vždyť organizace kolem svatby je tolik.

Představte si ten komfort, kdy s naším koordinátorem domluvíte jednoduše celý průběh, pevnou cenu, výzdobu, časy příjezdů a odjezdů. Rádi vyhovíme při individuálních přáních, poradíme Vám, doporučíme nejlepší variantu.

Vy už si jen užíváte nejdůležitějšího dne v životě a můžete s úsměvem na tváři pozorovat naše profesionální, hezky oblečené řidiče, krásné, čisté a nazdobené vozy, naprosto detailně klapající časový plán. V klidu popíjejte, my budeme střežit Vaši bezpečnost na cestě z Vaší svatby.

 

Otto Travel 3

 

Neřešte zmačkané nebo ušpiněné šaty, které si nevěsta poničí v malém a ošklivém autě.

Nestresujte se parkováním, organizací, vypusťte z hlavy starosti s rozvozem hostů domů po hostině.

Jsme tu proto, abychom Vaši svatbu udělali příjemnou a nezapomenutelnou.

Přesvědčte se sami – www.ottotravel.cz

 

Otto Travel 4

 

Pro Svatby.cz napsal Tomáš Novotný, info@ottotravel.cz , www.ottotravel.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 3896×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...