Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatba u Zlaté rybky

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatba u Zlaté rybky

Chystáte svatbu a nevíte kde ji udělat? Prožijte tento výjimečný den v Active wellness hotelu U zlaté rybky v malebné obci Tučapy okres Vyškov, kde Vám na míru uspořádáme svatbu dle Vašich snů.

 

U zlate rybky

 

 

Nabízíme Vám příjemné prostředí s letní terasou v prostorách našeho krásného rodinného hotelu. Svatební tabule dle Vašich představ, výborná domácí kuchyně, příjemný personál, svatební kočár, limuzínu, ohňostroj a mnoho dalších věcí,
které pro Vás zajistíme za bezkonkurenční ceny. Navíc pro novomanžele svatební noc na hotelu zdarma!!!!
Nezapomeňte, Zlatá rybka plní i ta nejtajnější přání :-)

 

Hotel s výbornou nekuřáckou restaurací a vinárnou je po kompletní rekonstrukci, která byla dokončena v září 2009. Nabízí mimořádné ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, včetně jednoho bezbariérového. Ve třílůžkových pokojích možnost přistýlky. Restaurace má kapacitu až 80 míst, vinárna 50 míst. V létě je ve dvorním traktu otevřena k posezení terasa s grilem.

 

 

U zlate rybky 2Ke službám pro hosty patří parkování osobních vozidel zdarma na vlastním uzavřeném parkovišti s kapacitou 55 míst. Nabízíme možnost úhrady platebními kartami VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club a JCB. V celém hotelu je zdarma připojení na Internet přes WiFi.Ikony a loga služeb: parkoviště, WiFi, VISA, VISA Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club a JCB

 

U zlate rybky 3Hotel nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Přímo v areálu hotelu jsou tenisové kurty (v zimě kryté), paintballové hřiště, hřiště na plážový volejbal, posilovna/fitness a petanqueové hřiště a pokerový stůl. Dále půjčujeme čtyřkolky. V okolí je několik možností koupání a řada turisticky zajimavých míst.Součástí hotelového areálu je wellness. Zde vám nabízíme masáže a tělové přístroje, kosmetické služby, saunu, Kneippův chodník a relaxaci (včetně vířivky a bazénu).Hotel je skvělou příležitostí pro dovolenou i pro firemní akce, kdy máte k dispozici spousty časové náplně a zábavy přímo v areálu wellness, hotelu a jeho sportovišť. I když se budete nacházet v hotelu v blízkosti Brna a Vyškova, budete mít okolo sebe klid venkova a přírodu Drahanské vrchoviny.

 

Pověst o zlaté rybce.

 

Raritou a zajímavostí našeho hotelu je pověst o ZLATÉ RYBCE. Ta žila a dle místních starousedlíků snad i žije ve staré studni, která je umístěna uvnitř hotelu u recepce. Tato studna má úctyhodné rozměry – průměr je 1,73 m, hloubka 15 m a výška vodního sloupce je 6 m – a stáří, které se odhaduje až na 250 let. V dávných dobách, kdy zde byla jenom studna a kolem ní nestálo žádné stavení, studna zachraňovala životy mnoha poutníků, kteří zmírali žízní. A ZLATÁ RYBKA, která jako dobrá víla v této studni přežívá, nejenže do syta každého zásobila vodou, ale splnila každému zuboženému poutníku jedno přání. Proto každý náš hotelový host si může směle na rybku sáhnout a přát si svoje tajné přáníčko, které se mu jistě do roka a do dne splní.

 

Pro Svatby.cz napsal pan Machálek - hotel@uzlaterybky.cz


www.uzlaterybky.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 5434×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...