Nacházíte se zde: Úvod > Články > Proč vznikl nový projekt www.mistonasvatbu.cz ?

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Proč vznikl nový projekt www.mistonasvatbu.cz ?

Jako agentura Pragueweddings.com se již 19 let potýkáme s vhodným výběrem míst na svatební obřady i hostiny a proto jsme se rozhodli uskutečnit projekt „Místo na svatbu“, abychom usnadnili práci snoubencům, ale i profesionálům. Do této chvíle bylo nutné vyhledávat a vypisovat vhodná místa pomocí vyhledávačů nebo jednoduchých katalogů, které neumožnily hledat konkrétní místo podle zvolených preferencí.

 

Kouzlo portálu místo na svatbu spočívá právě v tom, že ačkoliv je tak komplexní, umožní Vám vyniknout díky tomu, že snoubenci mají možnost srovnat jen relevantní nabídky, a tak se o vás mohou dozvědět dříve než přes jakýkoliv jiný reklamní prostor.

 

www.mistonasvatbu.czV celé ČR je více jak 100 svatebních agentur, které nabízejí klientům pár míst, které mají pro svou práci nasmlouvané a svatby tam tzv. umí dělat.  

 

Pragueweddings.com  se snaží být stále o krok napřed a nabídnout svým klientům co možná největší škálu míst, kde se dají uspořádat svatby. Od 1. 7. 2014 běží tento projekt v českém, anglickém a ruském jazyce.

 

 

 

Místo na svatbu má dvě podoby:

1.       Funguje jako vyhledávací portál v češtině, angličtině a ruštině  www.mistonasvatbu.cz

2.       K příležitosti Svatebního Expa vychází velký tištěný svatební magazín, kde se jednotlivá místa prezentují

 

 

Výhody webové podoby jsou v široké online podpoře a marketingu, důležité je vyhledávání podle důležitých parametrů jako je např. cena menu, kapacita, vlastnosti míst (venkovní prostor, možnost hudby po 22. hodině, možnost korkovného, obsluhy po půlnoci apod.)

 

Snoubenci si mohou určitá místa přidat do oblíbených pro srovnání na webu, a ti, kteří preferují tištěnou formu, mají možnost mít katalog v ruce. Zadavatel (místo na svatbu) si veškeré své informace může editovat sám, pravidelně aktualizovat, přidávat fotky, videa, nové svatební nabídky, menu apod.

 

Chcete i Vy přidat svoje místo na svatbu do naší databáze www.mistonasvatbu.cz ?

 

Neváhejte nás kontaktovat na info@mistonasvatbu.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 3228×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...