Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatba u moře s CK Luxury Travel

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatba u moře s CK Luxury Travel

Svatby, symbolické sňatky a líbánky s cestovní kanceláří Luxury Travel

 

Kdo je cestovní kancelář Luxury Travel s.r.o.?

 

Cestovní kancelář Luxury Travel působí mnoho let na českém trhu a nabízí CELÝ SVĚT POD JEDNOU STŘECHOU.  Jedna ze specializací, je organizace svateb v zahraničí, symbolických obřadů a svatebních cest. Nabízíme Vám profesionální přístup, bohaté zkušenosti a znalosti světových destinací, podložené více než 20-ti letým působením v zahraničí v cestovním ruchu. To vše v nejvyšší kvalitě služeb za bezkonkurenční ceny. Nabídky jsou zpracovávány individuálně na základě Vašich požadavků a představ do všech světových destinací.

 

Dovolte, abychom Vám představili naší nabídku:

 

SVATBY V ZAHRANIČÍ

 

Je Vaším snem začít svou společnou cestu životem v atraktivním prostředí exotických zemí?

Můžeme Vám zajistit přípravu SVATBY V ZAHRANIČÍ na klíč včetně veškerých formalit, organizací svatebního dne za pomoci koordinátora a zajištění svědků. Termín Vašeho sňatku je předem potvrzen! Oddací list je po Vašem návratu legalizován na mezinárodní matrice v Brně a uznán právoplatným.

Plnohodnotné sňatky Vám zajistíme v zemích: Cookovy ostrovy v Tichomoří,  Karibik na ostrovech-Antigua, Barbados, Bahamy, Dominikánská republika, Jamajka, St. Lucia,  USA,  Hawaj, Mauricius, Seychelly a Řecko. Rádi Vám individuálně pomůžeme s výběrem místa sňatku a poskytneme informace týkající se průběhu Vaší individuální svatby.

Užijte si  Váš nezapomenutelný den na nezapomenutelném místě a pokračujte v líbánkách.

 

 

Luxury Travel

 

 

SVATEBNÍ CESTY

 

Rozhodli jste se prožít svatební obřad v České republice, v kruhu rodiny a přátel? Avšak počátek společného života si přejete prožít sami dva na nejromantičtějších místech světa? Rádi Vám pomůžeme s výběrem a zajištěním Vaší SVATEBNÍ CESTY. V naší nabídce jsou hotely, které se specializují na pobyty novomanželů. Mohé z nich poskytují slevu až 100% z ceny ubytování a stravování pro nevěstu a mnoho dalších bonusů a výhod, které můžete čerpat až do 12 měsíců po svatbě.

Zvažovali jste svatbu v exotickem místě, ale blízkost Vaší rodiny v tento den zvítězila? Během Vašich líbánek jsme Vám schopni připravit symbolický obřad s možností si tento prožitek umožnit. Symbolický obřad má stejný rozsah a kvalitu jako plnohodnotný sňatek. Rozdíl je pouze v tom, že nebudeme požadovat žádné dokumenty a úřední formality. Symbolické sňatky Vám zajistíme v  zemích: Cookovy ostrovy v Tichomoří, Karibik na ostrovech-Antigua, Barbados, Bahamy, Dominikánská republika, Jamajka, St. Lucia,  USA, Hawaj, Mauricius, Seychelly, Thajsko, Bali a Maledivy.

 

 

Luxury Travel 2.

 

 

SYMBOLICKÝ OBŘAD

 

Přáli byste si během Vašich líbánek prožít znovu Váš svatební den na romantickém místě?

Nebyli jste TENKRÁT na svatební cestě? Je to již mnoho let, kdy jste si vyslovili své vzájemné ANO a rádi byste zpečetili svou lásku opakovaným slibem, nebo stojíte před výročím Vašeho sňatku?

Máme pro Vás novinku, kterou bychom Vám rádi představili. Zajištění SYMBOLICKÉHO OBŘADU během Vaší dovolené. Ten má stejný rozsah a kvalitu jako plnohodnotný sňatek. Pouze s vyjímkou, že od Vás nebudeme požadovat žádné dokumenty a v místě pobytu nemusíte navštívit žádné úřady. Užijte si atmosféru dne, jehož budete středobodem a vraťte se v myšlenkách zpět, jaké to bylo TENKRÁT.

Symbolické sňatky Vám zajistíme v  zemích:  Cookovy ostrovy v Tichomoří, Karibik na ostrovech-Antigua, Barbados, Bahamy, Dominikánská republika, Jamajka, St. Lucia,  USA, Hawaj, Mauricius, Seychelly, Thajsko, Bali a Maledivy.

 

 

Luxury Travel 3.

 

 

SŇATKY A SYMBOLICKÉ OBŘADY ZDARMA

 

Hotely společnosti Sandals a Couples v oblasti Karibiku nabízí balíčky svatebních služeb včetně zajištění veškerých formalit a legalizovaného oddacího listu k pobytům svatebčanů ZDARMA. Tato nabídka se vztahuje i na symbolické obřady.

SŇATEK nebo SYMBOLICKÝ OBŘAD BĚHEM LUXUSNÍCH PLAVEB

Hledáte pro svůj den něco výjimečného? Součástí naší nabídky jsou také rejdařské společnosti, které Vám zorganizují během Vaší plavby SŇATEK nebo SYMBOLICKÝ OBŘAD NA LUXUSNÍ ZAOCEÁNSKÉ LODI.  Obřady je možno realizovat na palubě lodi, na vyhrazeném intimním místě, skýtající naprosté soukromí, nebo na vybraných místech na pevnině během plaveb Středozemním, Karibským, Severním mořem, vodami Spojených arabských emirátů nebo Střední Ameriky. Oddací list je po Vašem návratu legalizován na mezinárodní matrice v Brně a uznán právoplatným.

 

 

Luxury Travel 4.


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 7987×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...