Nacházíte se zde: Úvod > Články > SVATEBNÍ SHOW 2015 - RICHARD ADAM GALLERY, BRNO

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

SVATEBNÍ SHOW 2015 - RICHARD ADAM GALLERY, BRNO

Připravili jsme pro Vás exkluzivní a největší profesionální svatební veletrh v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních.

 

Svatební show Brno 2015

 

SVATEBNÍ SHOW 2015

SOBOTA 31. 1. 2015 a NEDĚLE 1. 2. 2015

RICHARD ADAM GALLERY, BRNO

 (naproti obchodního centra Galerie Vaňkovka, mezi hlavním nádražím a Zvonařkou)

www.svatebnishow.cz

 

Vážené dámy, vážení pánové, milí zamilování.

Srdečně Vás zveme na pátý ročník velkolepé Svatební SHOW 2015 Brno. 

Představení
Svatební SHOW je veletrh nové kategorie, který pro Vás pořádá svatební agentura Naïve s.r.o.

Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.

Místo konání
Richard Adam Gallery, Ve Vaňkovce 2, 602 00, Brno

Termín konání
sobota 31.1.2015 10:00-18:00, neděle 1.2.2015 10:00-17:00

Nabídka
V reprezentativním prostředí Richard Adam Gallery Vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, a hlavně bohatou zábavu. 

Součástí Svatební SHOW bude 5. ročník soutěže Svatební kytice roku 2015, která je určena všem profesionálním floristům a studentům odborných zahradnických škol. Svatební kytice budou po celou dobu veletrhu vystaveny pro návštěvníky, kteří mohou hlasovat o nejkrásnější diváckou kytici. Součástí soutěže je přehlídka soutěžních kytic.

 

Zapojte se do svatebních soutěží už před veletrhem, poslouchejte po celý leden rádio Kiss Hády.

Zábava:

·         Velkolepá soutěž o svatbu snů, kde můžou zájemci vyhrát svatbu úplně ZDARMA - Vítězný pár snoubenců získá svatbu zcela ZDARMA, velké finále v neděli 1. 2. 2015,

·         Velká floristická show spojená s módní přehlídkou finalistek soutěže LOOK BELLA 2014,

·         Losování bohaté svatební tomboly - výtěžek bude věnován a předán na podporu nadačního fondu NIKÉ – Ozdravné pobyty pro Dětský domov pro mentálně a sluchově postižené v Ivančicích.

Vstupné
Při příchodu do Richard Adam Gallery pro Vás bude připraveno uvítací místo, kde si zakoupíte vstupenku v hodnotě 100,-Kč. Dostanete identifikační náramek. V ceně je zahrnut vstup do veškerých prostor veletrhu, na módní přehlídky, na soutěž Svatební kytice roku 2015, na přehlídku extravagantních květinových účesů i bohatý doprovodný program. Také obdržíte tištěného průvodce, kde naleznete popisy všech vystavovatelů a partnerů.

Pro novináře a média

Rádi bychom Vás uvítali na tiskové konferenci a představení veletrhu, která se bude pořádat v sobotu 31. 1. 2015 v 9:00 hod. Nabídneme Vám welcome drink s občerstvením. Akreditace od 8:30.

Umožníme Vám v průběhu celého veletrhu pořizování audiovizuálního a textového záznamu, fotografování, rozhovory - jak s pořadateli, tak s vystavovateli a účastníky, kompletně pro další zpracování jak pro účely prezentace v TV, v rádiu, v tiskovinách nebo na internetu.

Program bude upřesněn v měsíci leden 2015.

 

Pro více informací nebo podkladů nás neváhejte kontaktovat.

Tým NAIVE

NAÏVE s.r.o.

Masarykova 37, 602 00 Brno

logo_salon_a_agentura

m: +420 722 666 201

e: veletrh@naive.cz

w: www.svatebnishow.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2232×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...