Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatební den pod jednou střechou v Dolce Villa

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatební den pod jednou střechou v Dolce Villa

Představujete si svoji svatbu jako akční scénu plnou dramatických okamžiků s neustálými přesuny z místa na místo? Pokud ne, asi budete spíše příznivcem poklidného svatebního dne s možností strávit celý svatební den na jednom místě.

 

Mít obřad, hostinu, raut, zábavu a dokonce ubytování na jednom místě je nejen praktické, ale hlavně levnější. Jen pomyslete na investice vložené do přepravy všech svatebních hostů a dvojí slavnostní výzdobu. Přesouvání z místa na místo obvykle vyžaduje také zkušeného koordinátora, zvlášť u větších svateb, kde je polovina svatebčanů z různých koutů republiky.

 

V Dolce Villa Hotelu na Praze 6 je možné prožít svatební den v Praze a okolí se vším na jednom místě včetně svatebního obřadu venku. Pro svatební obřad nabízíme snoubencům naši zahrádku, která je částečně krytá dřevěnou pergolou, takže poskytuje i možnost „mokré" varianty obřadu. Druhou variantou je obřad v některém ze salónků. Pro hostinu a raut mohou snoubenci volit mezi třemi různými prostory, včetně venkovního posezení. Výhodou je také ubytování přímo v prostorách rodinného hotelu.

 

Dolce Villa

 

Svatba bez stresu


Rádi Vám přípravu svatby o něco zjednodušíme. Pokud nechcete na několika různých místech zajišťovat svatební dort a výslužky nebo květinovou výzdobu, můžeme Vám s organizací pomoci. Pomůžeme také s výběrem kapely na svatbu a svatebního fotografa. Věnujeme se svatbám již sedm let, a proto už víme na koho se obrátit, aby byl výsledek podle Vašeho očekávání.

 

Dolce Villa 2

 

Chceme, abyste věděli, do čeho jdete

 


Pokud projevíte zájem o naše prostory, rádi Vám zašleme naši nabídku svatebního menu a rautů, včetně cenové kalkulace. Na schůzce Vám představíme všechny prostory a jejich možnosti, probereme Vaše představy a finanční rozpočet na svatbu a tomu pak přizpůsobíme individuální nabídku, abyste od začátku věděli, na čem jste.
Pro více informací navštivte naši svatební webovou stránku , nebo nám napište na info@dolcevilla.cz , či zavolejte +420 220 199 510.


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1945×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...