Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatba na zámku Dobříš

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatba na zámku Dobříš

Zvažujete, že chcete svatbu na zámku kousek od Prahy? Pak svatba na Dobříši je pro Vás tou správnou volbou.

Dobris

Svatba na zámku je jedinečný zážitek, na který budete vzpomínat po zbytek svého života.

Zámky jsou prostředím, kde se zastavil čas.  Klidné a zároveň okouzlující prostory zámku Dobříš nadchnou všechny svatební hosty. Prožijte svůj nejkrásnější den v romantickém a pohádkovém prostředí dobříšského zámku patřící rodu Colloredo-Mannsfeld. Nachází se pouhých 35 km jižně od Prahy.

Jedinečnost okamžiku začíná již příjezdem nevěsty a ženicha na nádvoří zámku, kde na vás dýchne atmosféra klidu, přírody a krásy rokokového zámku.

Osudové místo svého obřadu si na Dobříši můžete vybrat. Jednoduchost a zároveň přátelskou atmosféru nabízí prostor konírny. Výhodou je bezbariérový přístup, dobrá dostupnost a ničím nerušené prostředí.

Pokud preferujete okouzlující rokovou výzdobu a velké zámecké prostory, je pro Vás jako stvořený Zrcadlový sál s kapacitou až 150 míst k sezení, výhledem do nádvoří i do Francouzského parku.

      Dobris2  wdefw

Milovníci přírody a vzdušného prostranství mohou pro svatební obřad zvolit právě přilehlý Francouzský park. Pohled z něj na malebnou budovu zámku je jako vystřižený z pohádky.

Prostřednictvím restaurace, která se nachází v areálu zámku, Vám při Vašem svatebním dni rádi zajistíme občerstvení pro hosty. Prostory zámku a zámecké restaurace je možné uzpůsobit i pro svatební hostinu, rauty a noční veselí.

Náročnější snoubenci a jejich hosté mohou využít i rozšířenou kapacitu zámku a prožít svůj „Den D“ přímo v reprezentačních komnatách, například v Rokokovém nebo Zrcadlovém sále.

Dobris3

Součástí naší nabídky je také pomoc při výběru vyhovující cateringové společnosti podle Vašich požadavků.

Svatební hosté mohou po náročném dni na Dobříši využít pohodlí a klidu zámeckého ****hotelu, který se rovněž nachází v areálu zámku. Má kapacitu 22 lůžek včetně luxusního svatebního apartmá.

wdqd

Kontakt
Kateřina Doušová
email: dousova@zamekdobris.cz
telefon: +420 721 443 384

Více: http://www.zamekdobris.cz/svatebni-obrady


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2609×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...