Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatební místo roku 2015

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatební místo roku 2015

Svatební místo roku 2015 je již 4. ročníkem ankety, kde se hlasuje a vybírá z mnoha svatebních míst ta nejlepší, která si zaslouží toto prestižní ocenění.

Soutěž Svatební Místo Roku 2015 je v pořadí již 4. ročníkem soutěže, která vznikla ze spolupráce svatebního magazínu Marriage Guide a největšího podzimního svatebního veletrhu Svatební Expo, s cílem porovnávat a hodnotit místa, která nabízí možnosti uspořádání kompletní svatby a svatební hostiny.

 

​1. místo v soutěži SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2015 - VEŘEJNÉ HLASOVÁNÍ získává s neuvěřitelnými 4734 hlasy:

 

ROMANTICKÝ HOTEL MLÝN KARLŠTEJN

Legendární hrad Karlštejn, který neodmyslitelně patří k lásce, na dohled a krásná svatba buď na hotelovém ostrově u jezu řeky Berounky, na ostrůvku nebo ve svatebním salónku Petrarca – takové jsou nabízené svatební scénáře tohoto překrásného hotelu. Slavnostní hostina může proběhnout pod širou oblohou na ostrůvku, nebo v hotelové restauraci či v salónku. Užít si můžete svatební menu i originální grilování v přírodě. A kromě famózní atmosféry hotelu a krajiny si novomanželé mohou vychutnat stylové prostředí nejkrásnějšího apartmánu – s dubovou podlahou a volně stojící vanou Villeroy & Boch. Pokoje zdobí příjemné teplé barvy a stylový nábytek. Celková příjemná atmosféra všechny svatebčany jednoduše okouzlí.

Krásná atmosféra exteriéru s šuměním řeky získává v podvečer ještě romantičtější kouzlo. Perfektní lokalita překrásné krajiny leží pouhých 25 km od Prahy.

 

2. místo v soutěži SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2015 - VEŘEJNÉ HLASOVÁNÍ získává s neuvěřitelnými 3137 hlasy:

 

ZÁMEK ŠTIŘÍN

Dvacet pět kilometrů jihovýchodně od centra Prahy, v klidné krajině s rozlehlými lesy a četnými rybníky, se nachází historické šlechtické sídlo Zámek Štiřín. Chcete-li prožít svůj významný den v romantickém prostředí pohádkového zámku, tak je toto místo určeno všem budoucím novomanželům. Pro civilní a církevní obřady nabízí zámeckou kapli, historické salonky a sály nebo možnost obřadu pod širým nebem ve Francouzské zahradě. Svatební noc mohou novomanželé prožít v zámeckém apartmá nebo v apartmá domu Arminia. Pro ostatní hosty jsou připraveny stylové pokoje o celkové kapacitě 123 lůžek. Náš zkušený tým dá život Vašim představám a přáním. Postaráme se o Vás od první návštěvy až k realizaci Vašeho dne "D". Hosty jistě nadchne vysoká úroveň gastronomie doprovázející celý svatební den. Menu na svatební tabuli připravíme dle představ klienta. K hostině je možné využít historické zámecké salonky, venkovní terasu a nově zrekonstruované sály Salmova dvora. Večerní zábavu skvěle doplní raut v architektonicky unikátní restauraci Atis, nebo venkovní grilování. Další služby pro komfort snoubenců, které rádi zajistíme jsou: trubači, slavnostní fanfáry, živá i reprodukovaná hudba k obřadu, svatební dekorace a služby floristů, menu karty a jmenovky se zlatým erbem, svatební dort, výslužky, profesionální fotograf a kameraman, romantická jízda kočárem, obřad v balonu/let balonem, luxusní limuzína, ohňostroj nad vodní hladinou. Nabídka platí pro civilní i církevní obřad. Těšíme se na Vás!

 

​3. místo v soutěži SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2015 - VEŘEJNÉ HLASOVÁNÍ získává s neuvěřitelnými 2660 hlasy:

 

YARD RESORT

Prostory bývalého statku v Předboji daly vzniknout krásnému místu, které je jako stvořené pro venkovní svatby a zároveň nabízí dostatek atraktivních prostor pro případ deště. Mnohé novomanžele okouzlila zahrada s molem, díky kterému se otevírá kouzelný výhled na rybník obklopený letitými stromy. Kavárna s přilehlou terasou nabídne svatebním hostům welcome drink a další občerstvení – až do momentu, kdy přes romantický můstek přichází z vedlejší zahrady nevěsta. Svatby se konají v sadu s výhledem na starou tvrz, v případě deště se nabízí krásný prostor konírny s klenutým stropem. Výborným prostorem pro svatební veselí je i dvoupatrová sýpka, která pojme na 120 hostů.

Hledáte-li místo pro velkou zahradní svatbu v originálním prostředí, kde se všichni budou cítit dobře a kde si všichni pochutnají na skvělém menu i svatebním rautu – inspirujte se v hotelu v Předboji.

Všem zúčastněným místům patří obrovský dík a vítězum veliká gratulace!

 

Profi porota vybírala v kategoriích:

 

HRAD / ZÁMEK ROKU 2015

NOVÁČEK ROKU 2015

POHOĎÁCKÉ MÍSTO ROKU 2015

LUXUSNÍ MÍSTO ROKU 2015

​1. místo v kategorii SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2015 CELKOVÉ HODNOCENÍ - ODBORNÁ POROTA

2. místo v kategorii SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2015 CELKOVÉ HODNOCENÍ - ODBORNÁ POROTA

3. místo v kategorii SVATEBNÍ MÍSTO ROKU 2015 CELKOVÉ HODNOCENÍ - ODBORNÁ POROTA

 

Více informací najdete na:

http://svatba-mgmagazine.cz/cz/svatebni-mista/vysledky-souteze-o-nejlepsi-svatebni-misto-roku-2015-.html


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2772×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...