Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatby v zahraničí s Luxury Travel

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatby v zahraničí s Luxury Travel

Kdo jsme? Luxury Travel s.r.o. je specialistou v oblasti cestovního ruchu. Působí v ČR již mnoho let a specializuje se na vytvoření individuálních zájezdů dle Vašich představ a požadavků. Jednou ze specializací jsou sňatky, svatební cesty a symbolické obřady v zahraničí. Nabízí Vám profesionální přístup, bohaté zkušenosti a znalosti světových destinací, podložené více než 20-ti letým působením v zahraničním cestovním ruchu. Toto vše v podobě nejvyšší kvality služeb za bezkonkurenční ceny.

 

Svatba v zahraničí

Naše pestrá nabídka služeb zahrnuje také zajištění svatebního obřadu, svatební cesty nebo symbolického obřadu (jestliže jste již sezdáni) k obnově svatebního slibu. To vše na základě Vašich požadavků a představ. Garantujeme Vám bezkonkureční cenu a nejvyšší kvalitu služeb.

Při zpracovávání Vaší individuální poptávky čerpáme z následujících slev, které Vám zohledníme v nabídce:

  • až 100 % z ceny ubytování a stravování pro nevěstu;
  • za objednávku do 30 dní před cestou až 15 %, do 14 dní před cestou 10 %;
  • ubytování a stravování dle termínu zájezdu – 7 nocí za cenu 5 nocí, 14 nocí za cenu 11 nocí;

·         speciální večeře na pláži, květinová výzdoba pokoje, láhev šumivého vína, svatební dort, masáž pro dvojici, denně košík čerstvého ovoce na pokoji, balneo služby, vyšší kategorii ubytování, brzký check in při ranním příletu a pozdní check out při zpátečních večerních letech, výlety.

U všech plnohodnotných, nebo symbolických svateb, se o Vás postará svatební koordinátor, který Vám bude k dispozici a zajistí celkovou organizaci veškerých služeb, během Vašeho svatebního DNE.

Přípravu svatby (služby svatebního koordinátora v destinaci) lze na místě dohodnout anglicky nebo německy.

Obřady se konají v anglickém jazyce. Obřad samotný není jazykově náročný.

 

       Luxury Travel 1           Luxury Travel 2

 

Plnohodnotné sňatky, včetně legalizovaného oddacího listu, jsme schopni zajistit s veškerou organizací a formalit pouze ve vybraných lokalitách a jen v pevně stanovených vybraných luxusních hotelích vyšší kategorie od 4* v následujících destinacích: 

 

·         Evropa

♥   Itálie (pouze v Benátkách)

♥   Rakousko (pouze v Salzburgu)

♥   Řecko (pouze na ostrovech Santorini a Rhodosu)

♥   Skotsko (pouze v Haddingtonu a Inverness)

 

·         Karibik

♥   Antigua

♥   Aruba

♥   Barbados

♥   Bahamy

♥   Grenada

♥   Jamajka

♥   Svatá Lucie

♥   Svatý Bartoloměj

 

 

 

·         Indický oceán

♥   Mauricius

♥   Seychely

·         Tichý oceán

♥   Cookovy ostrovy

♥   Havaj (pouze na ostrovech Oahu a Maui)

 

·         Další destinace

♥   USA (pouze v New Yorku, Miami a Las Vegas)

 

Symbolické obřady Vám zajistíme stejně jako u plnohodnotného sňatku pouze ve vybraných lokalitách a jen v pevně stanovených vybraných luxusních hotelích vyšší kategorie od 4* v následujících destinacích: 

 

♥   Ve veškerých destinacích, v nichž realizujeme plnohodnotné sňatky

♥   Bali

♥   Maledivy

♥   Thajsko

 

          Luxury Travel 3         LT4

 

Svatební balíčky nabízejí a realizují pouze vybrané hotely v uvedených destinacích a nelze je zakoupit samostatně. Jejich prodej je možný pouze při zakoupení dalších dodatkových služeb (doprava, ubytování atd.) v cestovní kanceláři Luxury Travel s.r.o.

Rádi bychom Vás upozornili na nabídku plnohodnotných svatebních a symbolických obřadů ZDARMA u hotelů společnosti Sandals a Couples v oblasti Karibiku, které nabízí balíčky svatebních služeb včetně zajištění veškerých formalit a legalizovaného oddacího listu k pobytům svatebčanů ZDARMA. Tato nabídka se vztahuje i na symbolické obřady.

 

             LT5        LT7

 

Svatba na zaoceánské lodi

Jako výjimečnost v naší nabídce je možnost zajištění svatebního obřadu včetně legálního sňatku na zaoceánské lodi. U mnoha rejdařství jsme Vám schopni zajistit v průběhu Vaší plavby svatební obřad (včetně platného oddacího listu). Totéž je možno i u symbolického obřadu.

Zajistíme Vám ceremoniál na palubě lodi, skýtající naprosté soukromí nebo na vybraných místech na pevnině během plavby Středozemním, Karibským, Severním mořem nebo vodami Spojených arabských emirátů nebo Střední Ameriky.

 

            LT8        LT9

 

Svatba v zahraničí

Rádi Vám individuálně pomůžeme s výběrem místa sňatku a poskytneme informace týkající se průběhu Vaší svatby na klíč a zpracujeme individuální nabídku. Spolupracujeme s destinacemi a hotely, které se specializují na svatební pobyty včetně veškerých finančních výhod pro snoubence. Jestliže si přejete cestovat sami, zajištění svědků je součástí nabídky. Legalizací oddacího listu, bude po Vašem návratu svatba oficiálně uznána v ČR.

Minimální doba, kterou potřebujeme na zajištění všech potřebných formalit, je 8 týdnů před požadovaným termínem, aby mohly být se vší jistotou zajištěny všechny náležitosti, které odpovídají plnohodnotnému svatebnímu obřadu.

 

           LT10

 

Svatební cesta

Svatební cestu můžete nastoupit ihned po Vašem sňatku, nebo ji naplánovat na později. Nabídky plné slev a výhod pro novomanžele je možno uplatnit až do 12 měsíců po svatbě, uskutečněné kdekoli. Při příjezdu do hotelu musí být předložena kopie oddacího listu.

I během Vaší svatební cesty jsme také schopni pro Vás připravit symbolický obřad.

Symbolický obřad k obnovení svatebního slibu

Již jste si vyslovili své vzájemné ANO anebo byste rádi zpečetili svou lásku opakovaným slibem? Zařídíme Vám symbolický sňatek v průběhu Vaší dovolené.

Služby u symbolického obřadu mají stejný rozsah a kvalitu jako u balíčku plnohodnotné svatby v zahraničí. Pouze s výjimkou, že od Vás nebudeme požadovat žádné dokumenty a v místě pobytu nemusíte navštívit místní úřady. Účast oddávajícího úředníka je symbolická.

I zde budeme čerpat při zpracování nabídky z hotelů, které poskytují slevy pro tuto sváteční událost.

Luxury Travel s.r.o. nabízí svým klientům poradenství v oblasti služeb cestovního ruchu. Veškeré nabídky jsou zpracovány na základě Vaší individuální poptávky. Každý návrh nabídky je originálem připraveným jen pro Vás. Proto Vám na našich webových stránkách nenabízíme žádné, již předem vytvořené nabídky. Vše připravíme až ve chvíli Vašeho požadavku. Tímto Vám nabízíme maximální profesionální přístup a umožňujeme Vám čerpat z našich dlouholetých zkušeností a znalostí jednotlivých destinací a služeb.

 

           LT12

 

Jestliže plánujete dovolenou s tímto námětem a zaujali jsme Vás, neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky, rádi Vám vytvoříme nabídku.

 

Více informací naleznete na: http://www.luxury-travel.cz/nase-sluzby/svatba-v-zahranici/

Kontaktní údaje:

Adresa: Radlická 1g (vedle hotelu Angelo), Praha 5, 150 00

Tel.: +420 234 802 215

E-mail: Info@luxury-travel.cz

Facebook: https://www.facebook.com/luxurytravel.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 6109×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...