Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatební e-shop - sestavte si skutečnou svatbu

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatební e-shop - sestavte si skutečnou svatbu

Je pátek 13. května 2016 a ve svatební agentuře Pragueweddings.com a portálu Svatby.cz se děje skutečná svatební revoluce! Spouštíme první svatební e-shop, který vám umožní si sestavit svojí svatbu z položek, které opravdu budete potřebovat.

Svatbami se zabýváme 19 let a víme, co reální klienti na svojí svatbu potřebují a co je skutečně zajímá. Klient, který plánuje svatbu potřebuje jako první stanovit datum, místo a rozpočet. Již na začátku ví, kolik financí může do své svatby investovat.

Klient jako první nepoptává ani bublifuky, ani stuhy do vlasů, brčka, jmenovky, nebo polštářky na prstýnky.

Klient se ptá na ceny pronájmů obřadních míst, ceny jednotlivých svatebních menu, zda má dané místo stanovenou nějakou minimální konzumaci, kolik je bude stát fotograf, video, doprava, konkrétní kytice - její dostupnost v ročním období apod.

A od toho je tady náš svatební e-shop, který bude snoubencům pravidelně přinášet nové a nové položky, které jsou pro ně opravdu zásadní!

My totiž nejsme jen prodavači bezcílné reklamy, která kromě prokliku na koncové webové stránky inzerenta SNOUBENCŮM NIC NEDÁVÁ.

My SVATBY opravdu realizujeme! Náš tým vyznává cenovou transparentnost a ukazuje snoubencům, kolik která služba opravdu stojí. E-shop zatím spouštíme v českém a anglickém jazyce a proto si snoubenci mohou ať už sedí v ČR, Anglii, USA, Austrálii, Číně, Rusku, nebo jiné zemi začít sestavovat svoji svatbu kdykoliv budou mít chuť.

E-shop dnes spouštíme ve zkušební verzi, proto prosíme o jakoukoliv zpětnou vazbu, která je pro nás v tyto dny opravdu důležitá!

Nezbývá než vám popřát milí snoubenci co nejvíce opravdu užitečných položek, které vám skutečně usnadní plánování Vaší svatby!

Tým Svatby.cz a svatební agentura Pragueweddings.com

 

e-shop

 

http://shop.pragueweddings.com/cs/


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2034×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...