Nacházíte se zde: Úvod > Články > Pannyruty, čokoládové minidortíky, které Vám a Vaším hostům nedají spát…

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Pannyruty, čokoládové minidortíky, které Vám a Vaším hostům nedají spát…

Už jste někdy zažili lásku na první pohled? A co teprve na první ochutnání? Představte si chuť, o kterou se nebudete chtít dělit, chuť, která Vám nedá spát. Poznejte s námi lásku na celý život.

 

Pannyruty

Madam Trikolóra – vanilkový korpus s hořkou belgickou čokoládou Single - Origin Ekvádor (70%), kousky bílé, hořké a mléčné belgické čokolády

 

Manufaktura Pannyruty vyrábí luxusní čokoládové minidortíky ve tvaru kuliček s vysokým obsahem belgické čokolády (minimum obsahu čokolády je 50% až 70%) a v současné době nabízí více než 40 druhů příchutí, od klasických, méně tradičních až po netradiční chutě.

 

Pannyruty 2

Svatební balení, křídové krabičky na dva kusy čokoládových minidortíků

 

Každý minidortík je originál ručně vyráběný a zdobený. Zakládáme si na vysoké kvalitě a osobním přístupu. Nepoužíváme konzervanty, emulgátory ani umělá barviva. Pečlivě si vybíráme ingredience, používáme nejkvalitnější belgickou čokoládu, koření, esenciální oleje, ovoce sušené mrazem v ověřené biokvalitě, džemy, nugát, karamel, praliné jsou z vlastní produkce.

 

Pannyruty 3

Svatební zdobení

 

Minidortíky dodáváme po kusech nebo v bílých křídových krabičkách po dvou, čtyřech, osmi a dvanácti kusech, které převazujeme nádhernými atlasovými mašlemi. Vyrábíme také originální svatební dorty z čokoládových minidortíků, které oslní především pestrostí chutí. Zdobení a příchutě jsou velmi variabilní a záleží pouze na Vaší představě.

 

Pannyruty

Čokoládový korpus s hořkou belgickou čokoládou Single-Origin Sao Thomé (70%), bio růžová voda a poleva z hořké belgické čokolády Single-Origin Sao Thomé (70%)

 

Na Vaše přání Vám z Vašeho úžasného dne, vytvoříme den nezapomenutelný…

Katka Antošová

www.pannyruty.cz

 

 

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1999×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...