Nacházíte se zde: Úvod > Před svatbou > Předsvatební cesta > Články > 5 důvodů, proč Češi milují svatby v Řecku?

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

5 důvodů, proč Češi milují svatby v Řecku?

Říká se, že toužíme po tom, co nemáme. Slunce, moře, tyrkysově modrá obloha a středomořské klima nás lákají ke každoroční dovolené. Stále častěji do zahraničí cestujeme i kvůli důležitým životním okamžikům. Proč si české páry tolik oblíbily svatby v Řecku? A je obřad v zahraničí tím pravým i pro vás?

Svatba jinak

 

Záruka slunce

Když na svatbě prší, přináší to prý štěstí. Spíš si tímto rčením ale snažíme zakrýt zklamání. Po svatebních fotografiích zdobených deštěm nevěsty příliš netouží. Když se rozhodnete pro svatbu v Řecku, můžete si být jisti slunečným počasím, tyrkysovou oblohou a poklidným šuměním průhledného moře. A ty svatební fotografie! Usměvaví opálení novomanželé při západu slunce s koloritem nádherné přírody a barev.

 

Atmosféra

Řekové svatby milují a dokážou pro váš svatební den udělat i nemožné, jen abyste si ho náležitě užili. Těšit se můžete na usměvavé tváře, srdečnost a ochotu splnit každé vaše přání. Když k tomu přidáte výtečnou řeckou kuchyni a tradiční hudbu, bude vaše svatba rozhodně nezapomenutelná.

 

Dva v jednom

Svatba v zahraničí neznamená jen obřad. Do destinace přiletíte dva tři dny předem, abyste se aklimatizovali a načerpali síly u moře a ze slunce. Opálení a s úsměvem na tváři se necháte opečovávat a bezstarostně si užijete svůj den. Zbytek pobytu si můžete naplno prožít nezapomenutelné líbánky nebo procestovat zvolený řecký ostrov.

 

Bez stresu

Překotná organizace svatby, kdy vše leží na snoubencích, je náročná. Do toho se mohou projevit skrývané animozity v rodině a napětí si ve svůj svatební den rozhodně nezasloužíte. Proto lidé stále častěji dávají přednost svatbám bez stresu – a takové jsou právě ty řecké. Svatební agentura a koordinátorka v destinaci se o vše postará do nejmenšího detailu včetně vyřízení dokumentů a vy si jen užíváte každé chvilky tohoto výjimečného dne.

 

Výhodná cena

Svatbu v Řecku oceníte i ve chvíli, kdy máte z jakéhokoli důvodu omezený rozpočet. Ušetřit můžete na celé řadě položek: na svatební hostině pro široké příbuzenstvo, nákladných róbách, jež se od vás očekávají, přehnané výzdobě, aby svatba působila honosně. Svatby v Řecku vycházejí často levněji než velké svatby v tuzemsku. A co je důležité – rozpočet si můžete přizpůsobit svým potřebám.

 

Taky jste se zamilovali do svatby v Řecku? Splňte si svůj sen! Svatbu podle vašeho přání vám připraví svatební agentura Svatba trochu jinak.

 

Pro Svatby.cz napsala Adéla Smržová, adela@svatbatrochujinak.cz

www.svatbavzahranici.com


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 8866×

Diskuse

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

olga.polka

10.04.2017, 15:07

Svatba v recku

Dobry den, svatba v recku me velmi oslovila. Nakonec jsem zkontaktovala cestovku svatba-v-zahranici.eu a jsme velmi spokojeni. :-) tento rok v lete jedeme do recka, kde si rekneme sve ano. Jsem rada, ze jsem to nemusela zarizovat sama.

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.