Nacházíte se zde: Úvod > Před svatbou > Péče o pleť > Články > Opalování nástřikem

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Opalování nástřikem

Potřebujete se rychle opálit do svatebních šatů a už nestihnete dovolenou na pláži, ani pár návštěv solária? I pro Vás existuje řešení a tím je okamžité “opálení” speciálním nástřikem pokožky, který dodá tělu bronz do deseti minut a tím nahradí až pět návštěv solária.

 

Výhodou této varianty je samozřejmě okamžité opálení. Dalším pozitivem je fakt, že tato metoda je absolutně bez zdravotních rizik a hlavně bez ztráty zbytečného času. Efekt opálení Vám po tomto ošetření vydrží přibližně týden.

Pokud Vás tato varianta zaujala, tak nezapomeňte, že před nástřikem se doporučuje (pár dní předem) celotělová depilace a před samotným nástřikem pak provést tělový peeling bez použití následného krému.

Během ošetření můžete dle vlastního uvážení použít plavky. Nástřik probíhá buď v automatické nástřikové kabině, nebo v naprosto intimním prostředí, kde Vám kosmetička pomocí nástřikové pistole s kompresorem nanese na pokožku pravidelnou a souměrnou vrstvu nástřikové látky.

Po nástřiku se doporučuje vyčkat až do úplného zaschnutí. Nicméně je nutné počítat s tím, že po aplikaci pokožka ještě 6 hodin tmavne. Proto se doporučuje volit tmavší a volně přiléhající oděv. Po tomto úplném ztmavnutí  je možno se osprchovat a po 24 hodinách je možné použít odličovadla.

Je asi logické, že než se někdo rozhodne pro nástřik, měl by se poradit s odborníky. Vliv na výsledek totiž mohou mít i hormony, léky či stres.

Pro ženy je jistě dobrou zprávou, že po nástřiku jsou méně viditelné nejen mimické vrásky a pigmentové skvrny, ale i jizvy a strie.

Tím, že nástřik umožní dosáhnout bronzového opálení za pár hodin, je velmi vhodný nejen na svatby, ale i módní přehlídky, plesy, večírky atd.


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4854×

Diskuse

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Džaky

29.04.2015, 21:36

Samoopalovací nástřik

Milé nevěsty, chtěla bych se s Vámi podělit o báječnou službu v salonu Dolce Diva. Došla jsem si na samoopalovací nástřik pár dní před svatbou a byla jsem moc spokojená. Nejen že jsem neměla vysušenou pokožku ale byla jsem po celém těle krásně rovnoměrně opálená, což ocenil i můj ženich :) Určitě doporučuji.

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.