Nacházíte se zde: Úvod > Před svatbou > Péče o pleť > Články > Tip pro nevěsty aneb jako znovuzrozená…

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Tip pro nevěsty aneb jako znovuzrozená…

Měla jsem, ostatně asi jako každá nevěsta, jeden z bodů v mém seznamu předsvatebních úkolů návštěvu kosmetiky a kadeřníka. Nikdy jsem tyhle věci příliš neřešila. Například kosmetiku jsem odbyla domácí improvizovanou péčí, ale bylo mi jasné, že na den D si sama nevystačím.

Měla jsem, ostatně asi jako každá nevěsta, jeden z bodů v mém seznamu předsvatebních úkolů návštěvu kosmetiky a kadeřníka. Nikdy jsem tyhle věci příliš neřešila. Například kosmetiku jsem odbyla domácí improvizovanou péčí, ale bylo mi jasné, že na den D si sama nevystačím.

Svěřila jsem se tedy do rukou odborníků v Salonu LaFayette (kontakty najdete v sekci kosmetika a také relaxace)

První návštěva byla konzultační a hned od první minuty jsem se cítila jako doma. Stačila chvilička a personál si mě získal na celé čáře. Dozvěděla jsem se, jak dlouho dopředu je důležité začít s přípravou, tak abych ve svatební den nejen vypadala skvěle, ale se tak i cítila. Dostala jsem doporučení, jak bych měla návštěvy naplánovat, aby byl výsledný efekt podle mých představ a v salonu pro mě mohli udělat maximum. Je důležité začít pečovat nejen o pleť ale i vlasy, nehty a celé tělo minimálně s měsíčním předstihem.

Tělo jako hedvábí

Absolvovala jsem bahenní zábal, který vyživí pokožku, dodá energii a nesmírně zvláční kůži. V úžasně voňavém prostředí, kde jsem měla opravdu soukromí, mě kosmetička natřela emulzí, která podporuje působení celé kůry, nanesla vrstvu bahna a celou mě zabalila do speciální fólie. To vše za odborného, ale přitom srozumitelného výkladu, co obsahuje celá procedura, proč je vhodná, jak působí a co dalšího mě čeká. Tak jsem vždycky přesně věděla co se děje a měla jsem pocit, že mám vše pod kontrolou.

Asi půl hodiny jsem pak ležela na speciálním vyhřívaném stole, který udržoval správnou teplotu, aby bahenní zábal byl správně účinný. Byla jsem zamuchlaná do dek, hrála mi uklidňující hudba, bylo příjemné šero. Starosti a přemýšlení co ještě je potřeba zařídit, udělat a oběhnout. mi vydržely přibližně pět minut. Bylo mi tak příjemně a hudba mě natolik ukolébala, že jsem nebyla dál schopná o čemkoliv přemýšlet a během následujících deseti minut jsem usnula. Procitla jsem až při příchodu kosmetičky. Ve sprchovém koutě jsem ze sebe smyla bahno a v měkoučkém županu se vrátila zpět na pohodlný stůl. Ještě mě čekala masáž speciálním krémem. Celá péče byla dokonalá, získala jsem několik dobrých rad, mohla jsem se ptát na cokoliv a dostalo se mi přátelských odpovědí, přišlo mi, že si povídám s kamarádkou a ještě mám díky ní kůže hebkou jako narozené miminko.

Budete mít možnost vybrat si z několika typů tělové péče, zeštíhlovací kůru, zábal proti celulitidě, zpevňovací kůru, určitě Vám vyjdou vstříc a rádi poradí co je vhodné právě pro Vás.. Pokud nemáte tolik času, můžete tělovou péči zvládnout spolu s kosmetikou, nic není problém.

Malé doporučení na závěr - v den kdy si naplánujete tělovou kůru, vezměte si na sebe něco z velmi příjemného materiálu, protože budete mít pokožku hebkou a jemnou, že i satén jí bude ztěží konkurovat. Nesnažte se obalamutit se domácí koupelí a běžným natřením krémem, jako jsem se pokoušela já, takového výsledku nemůžete nikdy dosáhnout. Uvěříte, když samy vyzkoušíte.....

Další návštěva mě čeká zanedlouho....


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 3984×

Diskuse

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 2 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Kacenka&Lukas

07.05.2009, 7:58

jenže já nekradu...
Jo, to je možná všechno hezký, ale já ani můj budoucí manžel nekrademe... to jsou ti, co si takové vymoženosti můžou dovolit.

komteska222

08.01.2013, 16:46

Také bych si nechala líbit, ale...

...už tak plánujeme svatbu v rozpočtu cca 50000Kč, na takový luxus bohužel peníze stačit nebudou. Přesto přeji autorce článku, krásné další zážitky a nádhernou svatbu :)

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 2 příspěvků. Stránka 1 z 1.