Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Dokumenty, legislativa > Články > Naplánujte si svatbu sami jako profíci se Svatebním diářem

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Naplánujte si svatbu sami jako profíci se Svatebním diářem

Budete se vdávat a nevíte jak začít s plánováním svatby? Chcete aby ten “Váš” den byl jako z pohádky a nechcete opomenout žádnou maličkost? Pak právě pro Vás je určen Svatební diář® - unikátní český výrobek, který Vám přípravu celého svatebního dne značně usnadní.

...

 

Se svými kompaktními rozměry byl navržen tak, aby se vešel do každé kabelky. Vyberte si jedno z mnoha barevných provedení a okouzlete své kamarádky jednoduchostí originálního a moderního designu.

 

Svatební diář® obsahuje zcela ojedinělý individuální kalendář na 12 měsíců s variabilním začátkem, 20 tematických záložek s formuláři pro uchování důležitých kontaktů a hodnocení nejen svatebních salonů.

 

...

 

Do diáře si sepíšete seznam hostů a nastřádáte mnoho dalších nepostradatelných informací, které budete mít vždy po ruce. Váš snoubenec navíc jistě ocení, že budete mít vždy přehled o aktuálních nákladech.

 

Odolná kroužková mechanika Vám umožní snadné doplnění dalších formulářů. Lehké a pevné desky jsou vybaveny integrovaným kovovým kuličkovým perem.

 

...

 

Nákupem jakéhokoli modelu svatebního diáře získáte automaticky 10% slevu na nákup zcela ojedinělého zboží z nabídky e-shopu www.svatebni-diar.cz. Mezi nejzajímavější originální produkty jistě patří “Svatební tužky” pro hosty s Vašimi vyrytými jmény a datem svatby. Zcela jistě zaujmete originálními jmenovkami na svatební hostině v podobě skleniček nebo lžiček na kávu s vyrytým jménem hosta. Takovou hezkou vzpomínku na stole jistě neponechá. Neváhejte a navštivte tento e-shop. Určitě to stojí za to.

 

gallery

 

Autor: www.svatebni-diar.cz
31.1.2012


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 9139×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...