Nacházíte se zde: Úvod > Články > Svatební veletrhy 2016

Plánujeme svatbu

 

Vyber si své místo na svatbu...

Svatební veletrhy 2016

Nejkompletnější seznam svatebních veletrhů a akcí pro rok 2016. Svatební veletrhy, svatební dny a svatební akce po celé republice - Praha, Brno i regionální veletrhy. Jaký svatební veletrh navštívit? Stačí si vybrat!

 

Ze široké nabídky nám dovolte přednostně představit svatební veletrh Svatební Expo | Wedding Expo v Praze, který pro Vás organizuje portál Svatby.cz a svatební agentura Pragueweddings.com

 

gallery item youtube          

 

Termín konání Svatebního Expa: 25. a 26. 11. 2016 v Hotelu International Prague, Dejvice, Praha 6

www.svatebniexpo.cz | www.weddingexpo.cz

Kontakt pro zájemce o vystavování: Karin Hanzlíková karin@svatebniexpo.cz  734 610 459

 

 

Svatební Expo | Wedding Expo Praha

25 - 26. 11. 2016

 

Svatební Expo 2013Místo konání: Hotel International Prague, Praha Dejvice

6. ročník svatebního veletrhu fakt jinak zve všechny snoubence, profesionály i zvědavce do Dejvic. Přijďte se podívat na první veletrh pro sezonu 2017. Okolo 130 vystavovatelů z řad českých, ale i zahraniřních a samozřejmě oblíbené módní přehlídky. Vystavovatelé a partneři na Svatebním Expu nabízejí tradiční First Moment Slevy. Sledujte www.svatebniexpo.cz nebo Facebook pro aktuální informace.

www.svatebniexpo.cz

Facebook: facebook.com/svatebniexpo

Kontakt pro zájemce o vystavování: Karin Hanzlíková karin@svatebniexpo.cz 734 610 459

 

gallery item youtube

 

 

Svatební dny v Clarion Congress Hotel Prague

15. - 16.1. 2016

Svatební dny

 

SVATEBNÍ DNY  2016

ŠESTÝ ROČNÍK VELETRHU NABÍDNE OPĚT to nejlepší

Šesté SVATEBNÍ DNY se konají již tradičně v hotelu Clarion Congress Hotel Prague a proběhnou ve dnech 15. a 16. ledna 2016. Jelikož je i letos našim heslem snaha „plnit nevěstám jejich přání“, těšíme se na nový ročník a na nové vystavovatele a návštěvníky o to více – nejen nevěstám, ale mnoha párům jsme jejich přání splnili! Novinkou pro tento ročník bude  tzv. Pánský salonek, který nabídne oblečení pro pány, zajímavé doplňky, ochutnávku kvalitního vína a  laskomin nejenom pro pány.

I letošní SVATEBNÍ DNY nabízí zbrusu nové nabídky ze svatebního světa. Natěšeni do nové svatební sezóny jsme pro vás znovu připravili nejlepší a nejlákavější nabídky  - všechny na jednom místě, od těch nejlepších odborníků nejenom ze svatebního světa!

Úspěch našeho veletrhu, který se koná v jednom z největších kongresových hotelů v Čechách, nás nesmírně těší, a proto nám dovolte, abychom vás opět provázeli na vaší cestě ke splněným svatebním snům.

VELETRŽNÍ SLEVY – AŽ 50%

Důvodem, proč zajít i letos na náš veletrh plný exkluzivních nabídek, je jako vždy stejný – máte možnost čerpat jedinečné výhody veletržních slev, které sahají až na 50%, spoustu dárků, akce a překvapení v podobě tomboly, bezplatných služeb, jako jsou například poradenství péče o pleť, líčení, česání nebo ochutnávky.

Příjemná atmosféra našich svatebních dnů se již stala tradicí, která udělala radost mnohým zamilovaným. Na ploše přes 3000 m2 se představí více než 140 vystavovatelů. Potěší především opravdu veliký výběr - svatební salony, pánská móda, zlatnictví, doplňky, cukráři, floristé, místa pro svatební obřady, hotely, restaurace, fotografové, svatební oznámení a mnohé jiné ze světa svatební inspirace.

Prvních 200 návštěvníků každý den obdrží u vstupu malý dárek. Ostatní návštěvníci však také neodejdou s prázdnou – obdrží tištěný svatební katalog se spoustou zajímavých článků, důležitých kontaktů a navíc se mohou zapojit i do ankety s naší tombolou!

KDE?

Clarion Congress Hotel Prague****, Freyova 33, Praha 9

KDY?

pátek 15.1.2016: 15.00 – 20.00 hodin

sobota 16.1.2016: 10.00-18.00 hodin

Vstupenky zakoupíte přímo u pokladny před vstupem – 100 Kč (děti a ZTP 50 Kč; vstupenka platí oba dny) nebo

na portále TicketPro

www.svatebnidny.cz

 

 

Svatba nanečisto 2016

16. - 17.1. 2016 Clarion Congress Hotel v Olomouci

 

Svatba nanečisto

 

7. ROČNÍK SVATBA NANEČISTO A MÓDA 2016 – OLOMOUC

Zveme na již 7. ročník přehlídky svatebních a společenských služeb SVATBA NANEČISTO A MÓDA 2016. Velkou změnou je počet veletrhů v příštím roce. Nebude pouze jeden a to v Olomouci, ale budou hned 3 –  16.-17.1.2015 Olomouc - Clarion Congress Hotel, 15.10.2016 Přerov - Hotel Fit a nově také v roce 2016 ve Zlíně.

SVATBA NANEČISTO OLOMOUC - 7. ročník SVATBA NANEČISTO se koná 16.-17.1.2016 v krásném prostředí Clarion Congress Hotelu **** v Olomouci. V současné době se již jedná o veletrh s dlouholetou tradicí a již největší svatební veletrh konaný v Olomouckém a Zlínském kraji. Hlavním hostem tohoto veletrhu bude Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová, která se také představí na přehlídkovém mole. Čeká Vás bohatý doprovodný program, módní přehlídky svatebních a společenských šatů, přehlídky módních návrhářů, rozhovory, vystoupení, semináře, soutěže, svatba zdarma a spousta nejen svatební inspirace! 

Akce jsou rozděleny do dvou částí. Část výstavní, kde budou vystavovat své služby různé firmy a část programovou, kde bude probíhat doprovodný program jako například módní přehlídky, vystoupení, rozhovory a další. Již nyní jsou přihlášeny firmy, které Vás chtějí oslovit svojí nabídkou jako například – svatební a společenské salóny, butiky, kadeřnictví, kosmetická studia, kameramani, fotografové, cukráři a dortaři, restaurace, cateringové firmy, vinaři, koktejly, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dekorace a doplňky včetně naaranžovaných tabulí, ohňostroje, květináři, zdravá výživa a fitness, hudebníci a DJ, automobily a mnoho dalších, kteří nejen se svatbami a společenskými akcemi souvisí. Především můžete shlédnout aktuální módní trendy ve všech odvětvích. Na přehlídkových molech se můžete inspirovat aktuálními módními trendy v oblasti svatebních a společenských šatů, pánské a dětské módy a také své novinky předvedou módní butiky. Přehlídky budou doplněny vystoupením hudebníků a dalších a z rozhovorů s firmami se dozvíte, jak nejlépe a nejlevněji zařídit Vaši svatbu či oslavu. Během dne Vám představíme nevěsty nanečisto, které si mohou vyzkoušet, jak by ve svatební den mohly vypadat. A na závěr vylosujeme výherce SVATBY ZDARMA! Věříme, že opravdu každý si přijde na své. Bližší informace ohledně programu všech veletrhů naleznete na našich stránkách www.svatbananecisto.cz nebo na FCB Svatba nanečisto před konanými veletrhy. Těšíme se na Vás!

Kateřina Klakurková, Svatební agent - Přerov

 

Kontakt pro zájemce o vystavování:

Kateřina Klakurková

info@svatbananecisto.cz

www.svatbananecisto.cz

www.svatebniagent.cz

 

 

Svatební show Brno

23.-24.1. 2016 Ve Vaňkovce 2

 

 

Svatební show Brno 2016

 

 

SVATEBNÍ SHOW 2016

 

Připravujeme pro Vás exkluzivní a největší profesionální svatební veletrh v Brně na ploše dvou tisíc metrů čtverečních.

 

Připojte se k události na Facebooku:  www.facebook.com/svatebnishowbrno

 

SVATEBNÍ SHOW 2016

SOBOTA 24. 1. 2016 a NEDĚLE 24. 1. 2016

RICHARD ADAM GALLERY, BRNO

 (naproti obchodního centra Galerie Vaňkovka, mezi hlavním nádražím a Zvonařkou)

www.svatebnishow.cz

 

Vážené dámy, vážení pánové, milí zamilování.

Srdečně Vás zveme na šestý ročník velkolepé Svatební SHOW 2016 Brno. 

Představení
Svatební SHOW je veletrh nové kategorie, který pro Vás pořádá svatební agentura Naïve s.r.o.

Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.

Místo konání
Richard Adam Gallery, Ve Vaňkovce 2, 602 00, Brno

Termín konání
sobota 23.1.2016 10:00-17:00, neděle 24.1.2016 10:00-16:00

Nabídka
V reprezentativním prostředí Richard Adam Gallery Vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, a hlavně bohatou zábavu. 

Zábava:

·         Velkolepá soutěž o svatbu snů, kde můžou zájemci vyhrát svatbu úplně ZDARMA - Vítězný pár snoubenců získá svatbu zcela ZDARMA, velké finále v neděli 24. 1. 2016,

·         Losování bohaté svatební tomboly - výtěžek bude věnován na charitativní účely.

 

Program na letošní svatební show  bude upřesněn v měsíci prosinec 2015.

 

Pro více informací nebo podkladů nás neváhejte kontaktovat.

Tým NAIVE

NAÏVE s.r.o.

Masarykova 37, 602 00 Brno

logo_salon_a_agentura

m: +420 722 666 201

e: veletrh@naive.cz

w: www.svatebnishow.cz

 

 

Svatební veletrh Pardubice 2016

29. - 30.1. 2016

Budova ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v centru Pardubic

Masarykovo náměstí 1458 Zelené Předměstí, 53002 Pardubice

 

Svatebni veletrh Pardubice

 

Milí snoubenci, vážení rodiče a přátelé svatebního veselí,

blíží se Váš velký den a zatím váháte nebo vůbec netušíte jaké si vybrat šaty, prstýnky, kytici pro nevěstu, svatební dort či jaká bude hostina? Nebo jste pouze zvědaví na svatební trendy?

To vše a mnohem více Vám pomůže vyřešit již 12. ročník největšího východočeského svatebního veletrhu v Pardubicích. V překrásné vstupní hale budovy ČSOB Pojišťovny (naproti Atrium Paláci) Vám tři podlaží plná vystavovatelů a zároveň profesionálů ve svém oboru nabídnou to nejzajímavější a zároveň to nejmodernější, co se svateb týče.

 V klidu si tak pod jednou střechou můžete, společně s rodiči a přáteli, vybrat mezi vystavovateli to nejlepší pro Vás.

Doporučujeme zavítat na tento unikátní a mnohostranný veletrh. Za zvýhodněné veletržní ceny tak třeba i ušetřit.

K inspiraci jistě přispěje módní přehlídka, ochutnávky vína, dortů a cukroví.

Vstup na veletrh je i letos bezplatný. Lákavou nabídkou je možnost vyhrát v soutěži svatební cestu „Všední dny jinak“, do resortu TREE of LIFE.

Těšíme se na Vás v pátek 29. 1. 2016 od 14:00 do 18:00 hod. a v sobotu 30. 1. 2016 od 10:00 do 18:00 hod.

Vaše

PAREXPO, s.r.o.

 

Svatebni veletrh 2 Pardubice

 

Kontakt pro zájemce o vystavování:

Ing. Yvona Bulušková, buluskova@parexpo.cz

 

 

Svatební veletrh Gape 2016

30.1. 2016

KD Peklo, Plzeň

 

Veletrh Gape

 

www.gapeveletrhy.cz

Kontaktní údaj: info@gapesvatby.cz

 

 

Svatební veletrh Diplomat Hotel Prague

5.-6.2. 2016

 

Svatebni veletrh Diplomat

 

Chystáte svatbu? Nenechte si ujít tradiční únorový Svatební veletrh v hotelu Diplomat

Přijďte pro inspiraci a užitečné rady na tradiční Svatební veletrh, kde naleznete veškerý sortiment, který je potřebný pro váš nezapomenutelný den. Akci bude již pošestnácté hostit Diplomat Hotel Prague v Dejvicích, a to v pátek 5. a sobotu 6. února 2016. Díky velkému počtu vystavovatelů na jednom místě ušetříte mnoho času, nervů a v rámci exkluzivních nabídek od partnerských firem uspoříte i v rozpočtu.

 Svatbu a její plánování je nutné si především užít. Letošní 16. ročník Svatebního veletrhu v Diplomat Hotelu Prague bude probíhat v jiném duchu, než tomu bylo v minulých letech. Hlavní novinkou jsou workshopy na zajímavá témata z oblasti předsvatební přípravy i samotného „Dnu D“. Můžete se také těšit na zajímavé hosty z oboru, kteří Vám předají mnoho užitečných rad. Více než stovka vystavovatelů svatebních potřeb a doplňků nabídne vše pro vás velký den pod jednou střechou.

Jako obvykle bude připraven bohatý doprovodný program. V letošním roce je asi největším lákadlem kuchařská show Pierra Léotarda, francouzského kuchaře s Michelinskou hvězdou, jenž se inspiroval v kuchyních Francie, Tahiti či Hong Kongu. Svoje chuťové buňky budete také moci potěšit méně obvyklými delikatesami, jako jsou ústřice. Tradičně se můžete těšit na módní přehlídky, ukázky líčení, chybět nebude ani tradiční Souboj nevěst. Programem bude provázet moderátorka Markéta Mayerová. Dále vystoupí zpěvačka a herečka Michaela Doubravová, známá ze seriálu Ulice, kapela Project Sax, netradičně spojující hru na saxofon s moderní hudbou, a přijde i kouzelník.

 

Otevírací doba veletrhu:

·         Pátek, 5. února 2016: 14:00 – 20:00

·         Sobota, 6. února 2016: 10:00 – 20:00

Vstupné:

50 CZK/osoba/den (vstupenky je možné zakoupit u vstupu do hotelu).

Pro více informací navštivte:

Web: www.vi-hotels.com/cz/diplomat/konference-svatby/svatebni-veletrh-2016/

Facebook: www.facebook.com/SvatebniVeletrhPraha

 

 

Svatební veletrh v Bratislavě

12. - 13.2. 2016 v Incheba Expo Bratislava

 

Svadobný veletrh v Bratislave

 

Štúdio Škerák pozýva všetkých tých, ktorí podľahli svadobnej mánii na jubilejný 11. ročník najväčšieho Svadobného veľtrhu na Slovensku

12. – 13.2. 2016 (piatok, sobota)

Incheba Expo Bratislava

SVADOBNÝ VEĽTRH sa stal už tradičným sviatkom svadobných príprav nielen pre budúce nevesty a ženíchov, ale aj pre svadobné mamy a rodinných príslušníkov, ktorí sa podieľajú na organizácii svadby.

Cieľom veľtrhu je aktívna prezentácia spoločností podnikajúcich v oblasti svadobného priemyslu, predstavenie nových módnych trendov svadobných šiat, pánskej módy, či obrúčiek a výmena poznatkov a skúseností. K tomu samozrejme patrí bohatý program prebiehajúci počas konania veľtrhu, ktorý dáva SVADOBNÉMU VEĽTRHU punc kvality a zároveň ho zatraktívňuje hlavne Vám, návštevníkom.

Na najväčšom svadobnom veľtrhu na Slovensku na Vás na Valentína čaká veľa zaujímavých súťaží o hodnotné ceny, módne prehliadky svadobných šiat, hudobné a tanečné vystúpenia. Tešiť sa môžete aj na druhý ročník finále súťaže Nevesta roka 2015 a zábavné svadobné aukcie so zabávačom a moderátorom v jednej osobe Rišom Vrablecom.

Termíny ďalších veľtrhov sú:

27.2.2016 (sobota) – Hotel Lux Banská Bystrica
12.3.2016 (sobota) – Hotel Slovakia Žilina
13.3.2016 (nedeľa) – Hotel Elizabeth Trenčín
19.3.2016 (sobota) – Hotel Therma Dunajská Streda
17.4.2016 (nedeľa) – Hotel Barónka Bratislava

 

Viac info:
Ingrid Littmannová – Štúdio Škerák
T: 0911 754 726

E:  info@svadobnyveltrh.sk
W: www.svadobnyveltrh.sk

FB: www.facebook.com/svadobnyveltrh

 

 

Svatební veletrh Futurum

20.-21.2. 2016

OC Futurum Brno

 

Svatební veletrh Futurum 2016

 

Vážení návštěvníci,

dovolujeme si vás pozvat na 11. ročník jednoho z největších tradičních svatebních veletrhů konaných v ČR.

Datum konání: 20.2.2016 sobota 10-18 hod

                             21.2.2016 neděle 10-17 hod

Místo konání: OC Futurum Brno, Vídeňská 100

Vstupné: ZDARMA

Připojte se k události na Facebooku a sledujte novinky.

11. ročník svatebního veletrhu Futurum Brno opět nabídne a představí jako každý rok snoubencům to nejlepší ze svatebních služeb: svatební šaty a doplňky, pánská móda, květiny a dekorace, místa pro svatební hostinu i svatební obřady, snubní prsteny, fotografové a video, svatební oznámení, svatební hudba, vizážistky, kadeřnice, svatební dorty a cukroví, vína a mnoho dalšího pro přípravu svatby. 

Na ploše přes 2000m2 se představí téměř 100 vystavovatelů. Většina vystavovatelů pro návštěvníky chystá veletržní slevy, akce a ochutnávky. Budoucí nevěsty se mohou nechat nalíčit, učesat. Pro pány jsou připraveny módní přehlídky pánských obleků. Inspiraci na svatební šaty načerpáte na exklusivních módních přehlídkách v čele s vítězkami SuperMiss 2013 a 2014.

Po oba dva veletržní dny je připraven pestrý doprovodný program s ukázkami hudby pro svatební obřady, s ukázkami dekorací svatební tabule, vlasovou a make up show a mnoho dalšího.

Plánujete v roce 2016 svatbu? Neváhejte a přihlašte se do svatební soutěže  SVATEBNÍ SOUBOJ, která proběhne v nedělním programu v 15 hod a vyhrajte svatební služby a ceny za 80.000 kč!

 

www.dreamagency.cz

www.svatebnifuturum.cz

 

Svatební den v restauraci Sarah Bernhardt

25.2.2016 od 15.00. - 20.00

 

Hotel Paris

Svatební den v Hotelu Paříž Praha

Atmosféra hotelu ve stylu secese jistě naplní všechny vaše představy. Hostinu i obřad lze uspořádat v nádherných prostorách restaurace Sarah Bernardt. Právě zde máte ve čtvrtek  25. února od 15 do 20 hodin příležitost v rámci Svatebního dne obdivovat a zároveň si vybrat svatební šaty a prsteny. Ochutnáte rovněž svatební delikatesy restaurace a jste srdečně zváni i  k prohlídce hotelového apartmá.

 

Kontakt oro zájemce je:

reservation@hotel-paris.cz

www.hotel-paris.cz

 


 


Víte o nějakém svatebním veletrhu, či akci se svatební tématikou, která na našem seznamu chybí?

Tak nás prosím kontaktujte na info@svatby.cz


Sdělení pro pořádající agentury:

Chybí v seznamu právě Váš veletrh nebo máte zájem se více na našich stránkách prezentovat?
Též nás neprodleně kontaktujte. Děkujeme.


 


Průměr: 5 | hlasů: 1
Zobrazeno 103611×

Diskuse

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Anettka

29.11.2016, 13:19

veletrhy

Svatební veletrhy jsou perfektní. Člověk vidí spoustu podejců na jednom místě, získá spoustu informací a nemusí obcházet jeden obchod po druhém, než si vybere. Já to tak měla s prstýnkama i šatama. To sestra na to šla chytřeji - vyrazila právě na svatební veletr a o většině věcí měla po veletru rozhodnuto. Šaty vybrala ve vedlejším městě, měly moc hezkou nabídku a prstýnky si vybrala díky veletrhu ve zlatnictví Rýdl. Byla jsem tam s ní a měl jsme pak i spoustu nápadů, jakou výzdobu na hostině mít a podobně. Určitě bych návštěvu veletrhu doporučila každé nastávající nevěstě :)

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.