Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Hrady, zámky a další > Články > Romantická svatba na Zámku Trnová

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Romantická svatba na Zámku Trnová

Chcete prožít romantickou svatbu na zámku ve zcela soukromém prostředí? Nabízíme Vám ideální místo v těsné blízkosti Prahy nedaleko Zbraslavi – Zámek Trnová.

Zámek Trnová je tím pravým místem, pokud toužíte prožít celý svatební den či víkend  v kouzelném prostředí zámeckých prostor i okolí. Stejně tak je však možné mít na zámku pouze svatební obřad a následné fotografování.

 

Zámek Trnová poskytne exklusivitu a absolutní soukromí  pro Váš velký den, jelikož se jedná o rodinné sídlo francouzského typu, které nefunguje jako standardní hotel, ale naopak se v něm budete cítit  jako doma.

 

Pokud se rozhodnete strávit u nás celý svatební den, máte možnost využít ubytování v zámeckých pokojích.  Novomanželům pak nabízíme třípatrové věžní apartmá, ideální pro první svatební noc.

 

Zámek Trnová se nachází ve stejnojmenné obci, v malebném zákoutí uprostřed lesů u Jíloviště 20 minut z centra Prahy. Krása zdejší krajiny údajně inspirovala skladatele Františka Škroupa, jehož rodina zámek vlastnila, ke složení hudby k písni Kde domov můj, pozdější české hymně.

 

gallery

 

Svatební obřad je možné uspořádat po dobu celého roku,  například v zámeckém parku: za horkého letního dne na molu u zámeckého jezírka, na jaře v besídce s popínavými růžemi, své kouzlo má i procházka podzimním pestrobarevným listím k obřadu v altánu nebo v zimě na zasněžené terase. Pro Váš svatební obřad přímo na zámku je připraven překrásný Hlavní sál s dřevěným táflovaným stropem a mohutným křišťálovým lustrem, kamenným krbem z 18.století  a původním francouzským  mobiliářem. Římsko-katolický obřad se může konat přilehlém kostele sv. Ducha nebo na zahradě pod širým nebem.

 

Svatební oslavu si můžete užít v závislosti na počtu Vašich hostů v prostorách celého zámku – Tanečním sále, Velké i Malé jídelně, či Modrém salónku. V pozdějších hodinách jistě oceníte i zámeckou střešní terasu nebo klub, kde je umístěn biliár. K dispozici je dále sauna, fitness nebo vnitřní vyhřívaný bazén. Pro svou oslavu  můžete využít služeb zámeckého šéfkuchaře Allena Wertheima  z New Yorku, renomovaného profesionála, který studoval gastronomii na prestižní francouzské kulinářské škole Le Cordon Bleu.

 

Vaše svatba na Zámku Trnová bude jedinečným zážitkem pro Vás i Vaše hosty a je jistě  výbornou volbou!

 

Autor: Zámek Trnová, profil Zámku Trnová na Svatby.cz

03.02.2011


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 8399×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...