Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Hrady, zámky a další > Články > Zámecká svatba na Loučeni

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Zámecká svatba na Loučeni

Svatební den je událostí, kterou si zamilovaní lidé dokazují svou lásku. Měl by proto patřit mezi ty nejkrásnější v životě. A v tom Vám velice rád pomůže tým Zámku Loučeň. Je nám potešením, že Vám můžeme nabídnout luxusní řadu svatebních balíčků a nepřeberné množství variant, jak uspořádat svatbu vašich snů.

 

Zamek_Loučeň

Zdroj: Zámek Loučeň

 

 

Své ANO si můžete říci v zámecké kapli, oranžerii, v historických prostorách zámku, či přímo v zámecké expozici, která už na první pohled bere dech. V neposlední řadě je zde možnost obřadu pod širým nebem v zámeckém anglickém parku.

 

K dokonalému prožití svatby na Zámku Loučeň patří výtečná kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín. Dle Vašich představ vytvoříme svatební tabuli o několika chodech, svatební raut, případně oblíbené grilování na zámecké terase s krásným výhledem na malebné okolí.

 

A perlička na závěr krásného dne? Nezapomenutelná svatební noc v Domečku knížete Alexandra nebo můžete strávit noc přímo na zámku, a to v zámeckých apartmánech.

 

 

Proč uspořádat svatbu na Zámku Loučeň? Důvodů je spousta!

 

 

  • Možnost uspořádání civilního a církevního obřadu.

 

  • Svatební obřady se konají v historických prostorách zámku, zámecké oranžerii, či venku pod širým nebem v překrásném anglickém parku.

 

  • Svatební den od A do Z na jednom místě.

 

  • Bezstarostný průběh příprav i svatebního dne díky svatební koordinátorce, které můžete svěřit velkou část organizace Vašeho svatebního dne.

 

  • Výborná gastronomie připravena těmi nejpovolanějšími.

 

  • Nezapomenutelná svatební noc, kterou můžete strávit v Domečku knížete Alexandra nebo v zámeckých apartmánech, které jsou situovány přímo v hostinském křídle Zámku Loučeň.

 

  • Perfektní full servis.

 

  • Výborná poloha a velmi dobrá dostupnost včetně parkování v uzavřeném areálu.

 

  • Stovky spokojených novomanželů, kteří si od roku 2001 loučeňský zámek vybrali za své svatební místo, a kteří se k nám pravidelně vrací na oslavy svatebních výročí a rodinných oslav.

 

 

Prožijte nejkrásnější den svého života přesně podle představ!

 

 

 

 

 

 

Ločeň_LogoAutor: pro Svatby.cz, Denisa Vajskébrová , 2. 4. 2012

Zámek Loučeň

Čtěte více na téma Místa na svatbu - Vše na jednom místě


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 9539×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...