Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Hrady, zámky a další > Články > Romantická svatba na pohádkovém zámku Berchtold

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Romantická svatba na pohádkovém zámku Berchtold

Romantická svatba na pohádkovém zámku nedaleko Prahy!

Berchtold 1

 

Areál HOTEL zámek BERCHTOLD Vám nabízí prostory a služby pro nezapomenutelný svatební den. Poskytneme Vám kompletní služby dle Vašich přání a požadavků. Kromě obřadu a svatební hostiny zajistíme svatební vizážistku, květinovou výzdobu místa obřadu i hostiny, novomanželskou jízdu veteránem či vypouštění bílých holubic. O svatební tabuli a menu se postarají mistři kuchaři z restaurace Kouzelná zahrada. Z bohaté nabídky kuchyně a kolekce kvalitních českých i zahraničních vín si vyberou i nároční gurmáni. Rádi se postaráme také o zábavu v podobě živé či reprodukované hudby.
Po náročném svatebním dni Vaši hosté ocení možnost ubytování ve stylových zámeckých pokojích. Svou svatební noc zde můžete strávit i Vy, ve svatebním apartmánu speciálně vyzdobeném v romantickém stylu.
Pro konání svatebního obřadu lze využít zámecké sály či přilehlý park. Dále je Vám k dispozici salonek restaurace, prostory heren, sport baru, venkovního grilu či kavárny. Tyto prostory jsou vhodné také pro pořádání soukromých oslav či firemních akcí.

 

Přijďte se přesvědčit sami! HOTEL zámek BERCHTOLD ... zámek pro každého

 

gallery

 

HOTEL zámek BERCHTOLD, Vidovice 6, 251 63 Strančice, hotel@zamekberchtold.cz, 313 039 741, www.zamekberchtold.cz
Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 5052×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...