Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Hrady, zámky a další > Články > Romantická svatba v Hotelu Štekl v Hluboké nad Vltavou

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Romantická svatba v Hotelu Štekl v Hluboké nad Vltavou

Výjimečný den si zaslouží výjimečné místo. Svatba je jedním z nejkrásnějších momentů, tak proč ji neprožít na okouzlujícím a romantickém místě, v těsné sousedství zámku Hluboká.

 

Hotel Štekl dělí od pohádkového zámku pouhých 100m a pro jedinečnou atmosféru a nezapomenutelné zážitky je jako stvoření.

 

hotel štekl     hotel štekl

 

Hotel Štekl nabízí kromě kouzelného prostředí také luxusní zázemí a služby pro novomanžele a svatební hosty. Vychutnejte si svůj velký den v jedinečné atmosféře s nezapomenutelným výhledem na Jižní Čechy a profesionálním personálem, který naplní každé vaše přání. Svatba se pro vás v našem hotelu stane splněným snem!

Rádi pro vás připravíme individuální nabídku podle vašich přání a snů.

Hotel Štekl nabízí romantické prostory pro celou svatbu od přivítání hostů, přes samotný obřad až po oslavu a ubytování. Vše na jednom místě v kouzelné zámecké atmosféře, se soukromím, které na frekventovanějších místech nenajdete.

Naplánujte si s námi svůj svatební den podle přání.

Po nádherném dni najdete odpočinek v luxusním novomanželském apartmá s výhledem na zámek Hluboká. Vyberte si také z našich balíčků romantických balíčků, například zásnubní balíček nebo romantický víkend. 

 

hotel štekl     hotel štekl


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 6907×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...