Nacházíte se zde: Úvod > Ostatní > Různé > Články > Scénář svatby: Radka & Jaroslav

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Scénář svatby: Radka & Jaroslav

Radka s Jaroslavem přijeli do Benátek jen ve dvou. Z hotelů, které jsme jim nabídli, si vybrali Hotel Palazzo Stern, ležící přímo na Canal Grande.

 

S nevěstou a ženichem jsme se setkali až v den svatby přímo v hotelu. Měli jsme více jak půl hodiny času na to, abychom se seznámili a paní fotografka Mara nafotila zajímavé záběry v interiéru hotelu. Po 11. Hodině přijelo k hotelu vodní taxi, které nás všechny odvezlo na radnici v Palazzo Cavalli. Obřad byl  v 11.30 hodin a proběhl v příjemné, téměř rodinné atmosféře, jen za přítomnosti dvou svědků, paní matrikářky a mě, jako tlumočnice.

 

Po obřadu jsme se procházkou prošli k Bacino S. Orseolo, kde je stanoviště gondoliérů a Radka s Jaroslavem a Marou se vydali na příjemnou projížďku gondolou. Myslím, že když se podíváte na fotky, budete se mnou souhlasit, že si to Radka s Jaroslavem na gondole opravdu užili. Byla to vhodná příležitost k tomu, aby Jaroslav otevřel láhev Prosecca a společně s Radkou a Marou si připili na jejich dlouhý, šťastný a společný život.

 

gallery

 

Projížďku na gondole si také zpříjemnili tím, že si darovali originální benátské masky (můj a Mářin nápad, který jsme navrhly nevěstě a ženichovi před svatbou a jim se moc líbil) – kocoura a kočky. Moc se přitom pobavili!

 

Po projížďce jsme se zase všichni setkali a vypravili se na nám sv. Marka, kde Mara udělala ještě spoustu fotek.

 

Z náměstí jsme potom doprovodily Radku a Jaroslava do typické benátské hospůdky „Da Zorzi”, kde moc dobře vaří. Jaroslav s Radkou nás ještě pozvali na společný přípitek, po kterém jsme se rozloučili a nechali novomanžele, aby si v klidu vychutnali jejich krásný den.

 

Autor: Magdaléna Linhartová – Svatby v Benátkách - Svatby.cz

gallery item foto

...


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2035×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...