Nacházíte se zde: Úvod > Ostatní > Různé > Články > Scénář svatby: Radka & Ivo

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Scénář svatby: Radka & Ivo

Radka a Ivo měli k Benátkám osobní vztah. Na jaře tady strávili pár dní a při té příležitosti se jim podařilo počít miminko. Když se tu radostnou zprávu dozvěděli, o místě svatby měli rozhodnuto!

 

Naši agenturu zkontaktovali těsně před velikonocemi a začátkem července slavili svatbu. Radka se vdávala v pátém měsíci těhotenství, trošku se obávala, jak to v šíleném vedru, které bylo zrovna v červenci v Benátkách zvládne, ale dopadlo všechno výborně!

 

S Radkou a Ivošem přijelo do Benátek 8 dospělých hostů a jedno rok a půl leté miminko – nevěstin synovec.

 

Z našich nabízených extra služeb Radka využila kadeřnici. Dopředu mi poslala fotky účesu, který ji vytvořil “doma“ její kadeřník a naše kadeřnice ho potom do detailů imitovala.

 

V den svatby jsem přišla do hotelu s kadeřnicí, aby se Radka necítila v nesnázích, protože by se jinak s kadeřnicí nedomluvila. Bylo to bezvadné řešení i z toho důvodu, protože Radka byla to ráno samozřejmě trochu nervózní a nesvá, ale během hodinky, kterou jsme strávily během česání vykládáním, z Radky spadla nervozita a napětí a dostala se do příjemné nálady.

 

Během česání Radce také z květinářství doručili svatební kytičku, přišla také paní fotografka, která byla Radce a Ivošovi po celou dobu k dispozici a udělala jim spoustu krásných fotek.

 

gallery

 

Z hotelu nás všechny odvezlo na radnici vodní taxi, které bylo také součástí našich extra služeb.

 

Po obřadu následoval před radnicí přípitek doprovázený hlasitým vyvoláváním kolemjdoucích a projíždějících turistů na gondole “auguri”, což česky znamená “vše nejlepší”!

 

Radka s Ivošem samozřejmě nemohli vynechat romantickou projížďku gondolou a focení na náměstí sv. Marka.

 

Dali na naše doporučení  a svatební hostina proběhla v luxusní restauraci Quadri, která se nachází jako jediná restaurace přímo na náměstí sv. Marka a odkud je nádherný výhled na celé náměstí a baziliku. V restauraci paní fotografka Mara udělala ještě několik snímků a po té jsme se s nevěstou a ženichem rozloučili a nechali je, aby si v klidu vychutnali, společně se svými nejbližšími, jedinečnou atmosféru jejich významného dne.

 

Radka s Ivošem byli moc spokojeni a už teď plánují, že se příští rok do Benátek vrátí, aby tady oslavili své první výročí….!

 

Autor: Magdaléna Linhartová – Svatby v Benátkách - Svatby.cz

gallery item foto

...

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2019×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...