Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Ubytování na svatbě > Články > Řekněte si své „ano“ v malebné přírodě nedaleko Dobříše!

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Řekněte si své „ano“ v malebné přírodě nedaleko Dobříše!

Areál Kamenný Dvůr se nachází uprostřed malebné přírody, je obklopen lesem a loukami, a nabízí překrásný rozhled do širokého okolí. Pro své svatební fotografie můžete zvolit některé z romantických zákoutí nebo úchvatný výhled na panorama celého okolí.

 

horsepark

 

Nabízíme Vám jedinečné místo pro Váš svatební den - nově zrekonstruovaný jezdecký areál Kamenný Dvůr, který svoji historii datuje již od roku 1879. Kamenný Dvůr nabízí krásné a moderní zázemí pro Vaši svatbu, kde si všechny radosti svatebního dne můžete užít na jednom místě.

V současné době máme dvě varianty pro konání svatebního obřadu.

První variantou je svatební obřad přímo na čtvercovém nádvoří jezdeckého areálu, symbolicky u sochy Jezdce sochaře Michala Gabriela.

Druhou variantou je obřad na "svatebním palouku", což je mimořádně romantické zákoutí s panoramatickým výhledem do okolní krajiny.

Horse Park Kamenný Dvůr nabízí také vnitřní prostory, kde je možné uspořádat svatební hostinu či party pro přátele. V případě, že si přejete mít svatební tabuli, nabízíme Vám Velký klub, který Vás vtáhne svoji okouzlující staroanglickou atmosférou - možnosti uspořádání pdf.

 

horsepark velky klub

 

Pokud dáváte přednost neformální atmosféře, je tu pro Vás původní zrekonstruovaný Špejchar s otevřeným grilem.

 

spejchar

 

Ubytování se nachází v nově postavené moderní dvoupatrové budově a nabízí kapacitu 22 lůžek (9 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá). V případě přistýlky je celkový počet lůžek 26.

Vzdušné pokoje s obložením a nábytkem ze světlého dřeva jsou promyšleny do posledního detailu a působí luxusním dojmem.

Neobyčejné místo pro Váš nevšední svatební zážitek, to je Horse Park Kamenný Dvůr!

Těšíme se na Vás!

 

Fotogalerie Kamenný Dvůr

gallery

 

Kontakty:

 

Mgr. Petra Holmanová

Sales Manager

petra.holmanova@horsepark.cz

+420 734 857 937


www.horsepark.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 14608×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...