Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební kytice a výzdoba > Články > Jedlé ovocné kytice Frutiko

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Jedlé ovocné kytice Frutiko

Každá nevěsta touží po krásné a jedinečné svatební výzdobě. Tradiční svatební dekoraci – kytici uvázanou z květů, můžete nyní nahradit naprosto jedinečnými kyticemi z čerstvého ovoce a ovoce v čokoládě.

 

Jedlé ovocné kytice nejen krásně vypadají a voní, ale také výborně chutnají! Svatebčané budou tuto netradiční jedlou dekoraci obdivovat a zároveň si na ní skvěle pochutnají.

 

Frutiko

 

Frutiko.cz  vyrábí a po Praze rozváží jedinečné jedlé kytice z ovoce a čokolády. Tyto kytice se skvěle hodí jako originální jedlá dekorace na svatební hostinu, či jako svatební dárek pro nevěstu a ženicha! Kompletní nabídku produktů Frutiko naleznete na Frutiko.cz nebo na facebooku. Pokud si přejete jedlou ovocnou kytici vyrobit přesně podle Vašich přání a představ, můžete nás kontaktovat telefonicky na 601 570 492 nebo emailem na info@frutiko.cz.

 

 

FrutikoRádi Vám vyrobíme ovocnou kytici na každý stůl vaší svatební hostiny nebo vytvoříme velkou ovocnou kytici z Vámi vybraných druhů ovoce přesně podle Vašich představ. Bude nám potěšením pomoci Vám udělat z Vaší svatební hostiny nezapomenutelný zážitek!

 

Ovocné kytice jsou také skvělým nápadem na originální dárek k narozeninám, svátku, výročí, Valentýnu a dalším významným událostem a výborně se hodí také jako jedinečná jedlá ozdoba na soukromé i firemní večírky a společenské akce.

 

Ovocné kytice Frutiko jsou originální variantou obyčejných květin. Každý má rád květiny, čerstvé ovoce a lahodnou čokoládu, proto si můžete být jistí, že tento dárek potěší úplně každého. Ovocné kytice si můžete objednat online na www.frutiko.cz a my je po Praze doručíme zdarma. Jedlé kytice jsou jedinečný nápad na dárek k výročí, svatbě a jiným událostem, nebo jako jedlá dekorace vaší svatby či jiné společenské akce.

 

Tisková zpráva společnosti Frutiko s.r.o.

 

 

O společnosti Frutiko

 

FrutikoFrutiko.cz    Facebook    Twitter    Google+                           

+420 601 570 492  info@frutiko.cz

Adresa: Mánesova 11, 120 00 Prague 2

 

Frutiko

 

Autor: pro Svatby.cz Frutiko s.r.o.

15. 1. 2013

Více článků na téma Svatební kytice a výzdoba


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 7311×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...