Nacházíte se zde: Úvod > Články > Dovolená Snů

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Dovolená Snů

Svatební cesta či svatba v ráji od CK Dovolená Snů

 

d

Zažijte neopakovatelnou svatební cestu, na kterou budete vzpomínat celý život. Ať už hledáte romantiku a klid, poznání a dobrodružství, ubytování v luxusu, či ekonomičtější variantu, najdete si zde to své. Každý z nás má jiné představy, sny a možnosti, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Jednotlivé destinace jsme osobně procestovali a vždy rádi předáváme naše osobní rady a zkušenosti. Cestovní kancelář DOVOLENÁ SNŮ funguje na českém a slovenském trhu od roku 2008 na základě 20 leté praxe paní majitelky.

       
   dd    ddd
 


Vydat se s námi můžete na Mauricius, Seychelské ostrovy, Maledivy, Srí Lanku, Réunion, Madagaskar, do Mexika, Vietnamu či Malajsie. Naší srdeční záležitostí je také Afrika, kde umíme zařídit nejrůznější kombinace včetně méně známých turismem téměř nedotčených míst, a luxusních vlaků. Naše znalosti a kontakty sahají také do Francouzské Polynésie, na Hawai či Jamajku. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně kombinace více zemí a cest kolem světa.

       
   dddd    ddddd
 


       
   dddddd    ddddddd
 


Naším cílem je porozumět vašim představám a společně sestavit dovolenou vašich snů, na kterou budete vzpomínat celý život. Zakládáme si na korektnosti a férovém jednání, protože nám nejde jen o prodej jednotlivých zájezdů, ale dokázat vám, že se na nás můžete opět příště s důvěrou obrátit. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště nebo s nefunkčním servisem. Pokud má hotel nějaké „mouchy“, upozorníme vás na ně, abyste vždy věděli do čeho jdete a co můžete od dovolené očekávat. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb, důležitá je pro nás také zpětná vazba od našich klientů.

       
     dddddddd
   ddddddddd
 


Svatební cesta:

Na svatební cestu se s námi můžete vydat kamkoliv v rámci exotiky, rádi připravujeme také kombinace více destinací nebo kombinace poznání a odpočinku. Ve vybraných hotelech na Mauriciu, Seychelách a Maledivách pro novomanžele uplatníme velmi zajímavé slevy a bonusy (např. romantická večeře při svíčkách, láhev vína, masáž zdarma…). Novomanželské výhody lze uplatnit zpravidla 6-12 měsíců od svatby, nutné předložit oddací list!

       
   do    doo
 


Svatby v zahraničí:

S pořádáním svateb v zahraničí máme bohaté zkušenosti. Právně uznatelné sňatky uspořádáme na Mauriciu, Seychelských ostrovech, v Mexiku či na Hawaji. Vyřídíme za vás všechny potřebné dokumenty a poradíme co a jak. Svatbu zajistíme i s překladatelem, je-li třeba. Pro snoubence rovněž uplatníme ve vybraných resortech na Mauriciu a Seychelách zajímavé slevy a bonusy.

       
   dooo    doooo
 


Více informací o nás se můžete dočíst na www.dovolenasnu.cz V současné době máme dvě kamenné pobočky – v Praze a v Brně. Vše k zájezdu dokážeme vyřídit po telefonu či po mailu. Těšíme se na plánování vaší dovolené snů :-)

Kancelář Praha:

Na Pankráci 1618/30, Praha

telefon: 776 336 535

email: jana.burianova@dovolenasnu.cz

Kancelář Brno:

Zvěřinova 1277/11a, Brno

telefon: 775 705 535

email: jakub@dovolenasnu.cz

Facebook:  www.facebook.com/dovolenasnu.cz/


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 821×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...