Nacházíte se zde: Úvod > Články > Marriage guide 2018

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Marriage guide 2018

S příchodem dalšího roku přichází také nové tištěné vydání svatebního magazínu Marriage guide. Marriage guide po celý rok vydává online magazín na svých webových stránkách www.mgmagazine.cz, proto si možná kladete otázku, proč kupovat jeho tištěnou formu…?

Největší svatební inspirace v Marriage guide

Jedná se o největší vydání svatebního časopisu ve střední Evropě a objednat si jej lze jednoduše online, z pohodlí domova. Obsahuje 300 stran a je tak největším svatebním magazínem, který se prodává v České republice a na Slovensku. Díky tomu také stojí magazín Marriage guide v popředí svatebního trhu, kde slouží jako inspirace pro všechny z oboru a pro páry plánující svatbu.

Není tedy divu, že každoroční premiéra vydání časopisu Marriage guide probíhá na největším podzimním svatebním veletrhu Svatební Expo. Také letos zde magazín uvedl své nové číslo pro rok 2018.

Na co se můžete těšit?

V tištěné podobě se můžete těšit na přehled těch nejzajímavějších svatebních témat a článků, doplněny o krásné svatební fotografie. Články jsou psány dvojjazyčně, česko - anglicky a jde tedy o mezinárodní svatební časopis. Tímto magazínem potěšíte jak budoucí nevěsty a ženichy, tak všechny, kteří se o svatební tématiku zajímají.

V časopise se dozvíte cenné rady a tipy, vše o svatbách – jak je naplánovat a zařídit, ale také načerpáte novou inspiraci a dozvíte se o aktuálních trendech ze světa svateb. Časopis Marriage guide totiž spolupracuje s mnoha profesionály tohoto oboru, kteří se v tom jednoduše řečeno vyznají! Proto si jej také každoročně odebírají přední svatební agentury a koordinátoři, pro načerpání nové inspirace.

Chytrý a praktický!

Magazín má netradiční čtvercový tvar tak, aby se každé budoucí nevěstě či pracovité svatební koordinátorce vlezl prakticky do kabelky. Číslo pro rok 2018 je již v prodeji a objednat si ho můžete online!

                                             MG

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 922×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...