Nacházíte se zde: Úvod > Články > Bar and cocktail catering

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Bar and cocktail catering

Bar and cocktail catering je skupina gastro nadšenců z Hradce Králové, jejichž hlavním zaměřením jsou delikátní koktejly, kvalitní vína, kávy a destiláty. Ve spolupráci se zkušenými kuchaři a cukráři připravují moderní i klasickou kuchyni. Produkty B&C cateringu zpestří Váš vysněný svatební den, firemní večírek i soukromé oslavy.

   wetgs gve waedf awfsa wed

Velmi rádi připravují koktejly na bázi nových destilátů. Známé koktejly jsou výborné, avšak jejich zálibou je tvorba nových, neznámých drinků. Přelom letošního léta a podzimu jim přinesl jahodový gin, který zařadili do jejich mixologie, a je to pecka! V nabídce je také barmanská show, která je u zákazníků velmi oblíbená.

Ceny jsou vždy individuální. Záleží na rozsahu akce – počtu lidí, objemu nápojů a pokrmů na osobu a podobně. Důležité také je, jaký typ alkoholu do koktejlů se zvolí, zdali kvalitnější a tedy i dražší nebo alkohol standardního typu. Nabídky i ceny tvoří po domluvě se zákazníkem.

Jediné, co potřebují, je prostor pro jejich práci. Určitou plochu, kde si vše postaví a začnou tvořit. Veškeré potřebné vybavení mají své.

Kontakt
Ing. Michal Novák
email: info@baccatering.cz 
telefon: 736 428 199
webová stránka: http://www.baccatering.cz/  
facebook: https://www.facebook.com/BarAndCocktailCatering/ 
instagram: https://www.instagram.com/bar_cocktail_catering/

 afs D d sacv SCF svsc

      av afa abv asvc bwseaw


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 444×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...