Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Netradiční romantická místa > Články > Svatba ve Svaté Kateřině

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatba ve Svaté Kateřině

O svatbě jsem měla od puberty jasnou představu. Viděla jsem před sebou krásné a romantické místo někde v lesích. Po třicítce k tomu sice přibyl i požadavek na veškerý komfort, včetně postele s nebesy, ale jinak se moje představa neměnila.

 

...  ...

 

Chtěla jsem, aby moje svatba byla pro všechny zážitkem a ne jenom dnem plným stresu a shonu. Kdekoliv jsem byla, propojovala jsem navštívené místo i s možností svatby, která byla v té době ale ještě opravdu hodně daleko. Postupem času se mi všude promítal můj stejný svatební film s tím rozdílem, že mi léta začínala utíkat nějak rychleji.  A najednou jsem se při víkendovém pobytu se cvičením jógy ocitla na místě, kde mi vše během vteřiny bylo jasné.

 

...Jsem tady na správném místě a pokud někde řeknu ano, tak jenom zde!...

 

Čas plynul a dva roky na to byla i pro mne příprava svatby skutečností.  A najednou jsme ale řešili místo pro svatbu dva a já nevěděla, zda bude naše představa stejná. S tím jsem ve svém snu zapomněla nějak počítat, že ne už jenom já... ale my.

 

Vzala jsem to tedy ženskou logikou. Pokud začnu prosazovat jenom jedno místo, tak to neprojde. Šla jsem na to tedy od lesa a při dalším jógovém pobytu mě můj miláček při cestě od rodičů v resortu v neděli po obědě přijel vyzvednout. Jelikož bylo krásné počasí, tak si zatrénoval na driving range i golf a k večeru jsme si užili společnou koupel v lávové vaně a báječnou aromaterapeutickou masáž. Dalo mi dost námahy, abych několikrát nevyrukovala s nápadem mít zde svatbu a to, že jsem to neudělala, se mi nakonec vyplatilo.

 

... ...

 

Po příjemně stráveném odpoledni, při báječné večeři na mole u jezírka a těsně před odjezdem přišel s tímto nápadem můj racionálně uvažující Petr sám a řekl:

 

...Úplně si tady dovedu představit naši svatbu. Je to napůl cesty jak od Brna, tak od Prahy, takže jak naši, tak vaši na tom budou stejně a hlavně si tady všichni odpočinou....

 

Nestačila jsem se divit, jak rychle vše naplánoval. Kupodivu se trefoval i do mého dávného scénáře a tak jsem alespoň občas udělala nějakou připomínku, aby mu to nepřišlo moc snadné. V duchu jsem ale byla nadšená, jaká harmonie mezi námi při plánování svatebního dne panovala.

 

...Kéž by to vydrželo až navěky....

...jak říká moje babička.

 

... ...

 

Vím, že Petr laškoval i se svatbou u moře, ale tam bychom byli sami. Naše svatba ve Svaté Kateřině nakonec opravdu proběhla a byla ještě lepší než mé vysněné představy. Pod rukama vizážistky jsem si nakonec při pohledu do zrcadla připadala i ve svém věku jako princezna a celková atmosféra toho kouzelného místa nás všechny tak nějak sblížila. A máme pádný důvod se do resortu vracet, protože jsme si tam zasadili i náš svatební strom. A ten tak jenom někdo nemá!

 

... ...

 

Autor: Resort Svatá Kateřina, www.katerinaresort.cz
14.12.2012

 

 

Mohlo by Vás také zajímat:

...Svatba na neobvyklém místě

Svatební obřad a hostinu na neobvyklém místě Vám nabízí Fort XVII v Křelově u Olomouce. Mžikem se ocitnete o 150 roků zpět v čase, v dobách Rakouska- Uherska, kdy pevnost byla chloubou habsburského mocnářství.

více...

...Romantická svatba na Zámku Trnová

Chcete prožít romantickou svatbu na zámku ve zcela soukromém prostředí? Nabízíme Vám ideální místo v těsné blízkosti Prahy nedaleko Zbraslavi – Zámek Trnová.

více...

...Netradiční svatba na Tvrzi Hummer

Toužíte po netradiční svatbě, ale zároveň Vás láká i zaručená klasika? Jedna taková svatba byla k vidění na Tvrzi Hummer a my jsme si dovolili vyzpovídat její hlavní aktéry.

více...Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 5796×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...