Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Netradiční romantická místa > Články > Romantická svatba na kouzelném místě obklopeném přírodou

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Romantická svatba na kouzelném místě obklopeném přírodou

Sníte milé nevěsty o svatbě na letní terase historického hotelu s výhledem do zahrady? Anebo o církevním obřadu v romantické kapličce? Nebo v altánku na hotelové zahradě? To vše Vám dokážeme splnit na hotelu Augustiniánský dům!

 

augustiniansky_dum_svatby

 

Poznejte místo prvorepublikové noblesy a elegance, místo, kde pobýval a tvořil Leoš Janáček. Hotel s rodinnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, kde se vzájemně prolíná novorenesanční exteriér s moderně zařízeným interiérem, hotel s ideální polohou, odkud je vše takřka na dosah ruky, Vám svou atmosférou umožní dokonale vychutnat největší moravské lázně Luhačovice.

 

Augustiniánský dům byl postaven v letech 1902 – 1904 a sloužil jako ubytovací zařízení pro kněží a katolické rodiny. Součástí hotelu je tedy i novogotická kaplička sv. panny Marie, ve které probíhají církevní svatební obřady.

 

Hotel Augustiniánský dům ****superior je exkluzivní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 26 převážně dvoulůžkových pokojů v  moderním designu, včetně podkrovního romantického pokoje Augustian a   luxusního svatebního apartmá, restauraci s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness centrum, konferenční sál s 56 místy, salonek pro 10 osob, hlídané parkoviště a sportovní areál pro chvíle odpočinku.

 

augustiansky_dum_luhacovice

 

Inspirujte se exkluzivní atmosférou hotelu a objevte příjemné a netradiční prostředí pro svůj nejvýznamnější den. Profesionální personál zajistí dokonalý průběh svatebního dne, významného pro Vás i Vaše nejbližší. Po konzultaci se šéfkuchařem Vám sestavíme menu dle Vašich přání a požadavků.

 

Zajistíme i agenturu, která se postará o veškerou přípravu. Velkolepý ohňostroj je už jen „třešnička“ na závěr vašeho svatebního dne.

 

 

augustian_Kapleterasa_augustian_svatby

 

 

Augustiniánský dům pronajímáme exkluzivně jen pro váš svatební den, který tak můžete prožít v absolutním soukromí, nikým nerušeni.

 

Neváhejte milé nevěsty a kontaktujte nás, rádi Vám uděláme prohlídku hotelu a nastíníme možný scénář celého svatebního dne.

 

"NIC NENÍ NEMOŽNÉ A KAŽDÉ VAŠE PŘÁNÍ SE POKUSÍME SPLNIT!"

 

 

Autor: Augstiniánský Dům - www.augustian.cz

logo_augustian

16. 2. 2012 pro Svatby.cz

Svatební profil hotelu Augustiniánský Dům na Svatby.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 7306×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...