Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Netradiční romantická místa > Články > Restaurant Dymník - svatba snů na jednom místě

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Restaurant Dymník - svatba snů na jednom místě

Máme pro vás skvělý tip na svatbu na jednom místě v překrásném kraji u Rumburku. Vše co potřebujete k vaší svatbě snů.

 

 

Restaurace Dymník

 

 

 

Romantickou svatbu na netradičním místě můžete prožít právě u nás, ve výletní Restauraci Dymník, která se nachází v těsné blízkosti města Rumburk. Restaurace je obklopena krásnou přírodou, nedaleko se tyčí rozhledna Dymník a k procházce Vás bude lákat i kamenná hvězda „Strom života“ na Dymníku.

 

 

 

Restaurace Dymník Restaurace Dymník Strom Života u Dymníku

                Restaurace Dymník           Rozhledna Dymník                  Strom života

 

 

 

Restaurace Dymník Vám s kapacitou 200 míst v tanečním sále, 70 míst v restauraci + 10 míst v salonku umožní prožít "Svůj den" v úzkém rodinném kruhu nebo za přítomnosti početné skupiny svatebních hostů. Vše dle Vašeho přání.

 

 

 

Restaurace Dymník

 

 

 

V Restauraci Dymník může proběhnout nejen Vaše svatební hostina, ale i celý svatební obřad, v krásné okolní přírodě vzniknou nezapomenutelné svatební fotografie a v apartmánu prožijete svou svatební noc. Vše na jednom místě, v příjemném prostředí, obklopeni přírodou.

 

 

Svatební menu si vyberte dle Vaší chuti z tradiční české i minutkové kuchyně včetně jídel ze zvěřiny. Na Vaše přání připravíme raut s výběrem všeho, co máte rádi. Hudební produkci Vám můžeme zajistit nebo si ji můžete ponechat ve své vlastní režii. Svatební noc nerušeně prožijte v útulně zařízeném apartmánu, obklopeni přírodou. Nerušené ticho a klid umocní Váš prožitek, že existujete jen Vy a zapomenete na okolní svět.

 

 

 

Focení novomanželů u Stromu Života

 

Nabízíme Vám prožití Vašeho svatebního dne od přivítání, přes obřad, focení, hostinu, až po svatební noc. Zapomeňte na šeď obřadních místností a řekněte si své ANO v prostorném, ale útulném tanečním sále s krbem nebo venku u symbolické kamenné hvězdy „Strom života“.

 

 

Pokud pro svůj svatební den hledáte romantiku, hledáte právě nás! Přijďte se podívat a jistě nám dáte za pravdu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Restaurant Dymník

 

Autor: pro Svatby.cz Restaurace Dymník, 11.4. 2012,

www.dymnik.cz , info@dymnik.cz

 

Svatební profil a Fotogalerie Restaurace Dymník na Svatby.cz

 

 

 

 

Čtěte více na téma Vše na jednom místě


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 9523×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...