Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Ubytování s hostinou > Články > Pohádková svatba na statku Frankův dvůr

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Pohádková svatba na statku Frankův dvůr

Chcete si svůj velký den opravdu užít? Pak rozhodně nepodceňujte pečlivý výběr místa, kde se obřad a hostina uskuteční. Možností je dnes opravdu hodně od těch klasických v kostele, na úřadě či na zámku až po ty nejodvážnější a nejneobvyklejší jako na dně moře či v povětří.

 

Frankuv dvur

 

Před samotným výběrem místa je vhodné se rozhodnout, v jakém stylu se bude vaše svatba konat. Pokud máte rádi romantiku uprostřed přírody, ale nechcete slevit z vysokých požadavků na kvalitu a špičkový servis, jednoznačně doporučujeme svatbu v malebném hotelu Frankův dvůr v Jižních Čechách. Tento hotel se stal vyhledávaným svatebním místem pro svou výhodnou polohu nedaleko Jindřichova Hradce, romantické prostředí uprostřed lesů, vod a luk i dokonalou péči, kterou zde hostům věnují. Hotel vznikl na místě bývalého statku, zachoval si však osobitost půvabného venkovského stavení.

 

Vše v jednom místě

Rozhodnete-li se uspořádat svatbu v hotelu Frankův Dvůr, můžete se spolehnout, že vše proběhne přesně podle vašich představ a stane se nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše hosty. S ničím si nemusíte dělat starosti, hotelový personál zařídí vše potřebné.

Velkou výhodou je možnost uspořádat svatební obřad přímo na místě v prostorách hotelu, na nádvoří nebo uprostřed louky. Vaše svatba může proběhnout od začátku do konce na jednom místě a nemusíte tedy vůbec řešit otázku s přemisťováním svatebčanů z místa obřadu do místa oslavy.

 

Frankuv Dvur 2

 

Svatební hostina

Svatební menu je připravováno z lokálních surovin od místních farmářů, můžete si vybrat z několika možností nebo si nechat připravit menu přímo na míru vašim chuťovým pohárkům. Dort i výslužka pro hosty jsou samozřejmostí.

Ubytování svatebních hostů

Hotel nabízí velký výběr možností ubytování. Chcete bydlet v mezonetu? Nebo v apartmánu pro náročné? Nebo dáte přednost jednoduššímu pokoji, protože chcete trávit čas hlavně venku? Stačí si jen vybrat. V hotelu myslí i na děti. Vedle standardního vybavení dětskými postýlkami, vysokými stoličkami, uvítají děti především krásné hřiště s pískovištěm, prolézačkami a minigolfem.

Chcete se na vlastní oči přesvědčit, zda je hotel Frankův dvůr vhodný pro vaši svatbu? Přijeďte se podívat! Hotel nabízí výhodné balíčky pro páry, například Romantiku ve dvou. Užijete si krásný večer a na místě můžete zhodnotit, zda je toto místo to pravé pro vás.

 

Frankuv Dvur 3

 

Pro Svatby.cz napsala paní Hana Krejčí hana@cebin.cz , http://www.frankuv-dvur.cz/

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 9496×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...