Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební dorty a koláčky > Články > Galerie svatebních dortů - inspirace ze zahraničí

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Galerie svatebních dortů - inspirace ze zahraničí

Chtěli byste na svatební hostině krájet dort nejen zajímavé chuti ale také vzhledu? Inspiraci nemusíte hledat jen tady v Čechách, ale i například na zahraničních webových stránkách. Tento článek bychom rádi věnovali i všem cukrářům v Čechách a na Moravě, aby překvapili své nevěsty!

svatebni_dort_fialovy

Nepřebernou škálu inspirace zajisté přináší i server www.brides.com. Jeho galerii svatebních dortů nelze přehlédnout, protože je opravdu okouzlující.

 

Jedním z největších anglických webových svatebních portálů je The Knot.com. Pro prohlížení kompletních galerií se musíte zaregistrovat, ale stojí to za to. České nevěsty sice asi nevyužijí všechny jeho funkce, ale mohou zde načerpat mnoho inspirace pro všechny oblasti svatebních příprav. Nezapomeňte se zde inspirovat ve fotogalerii svatebních dortů nebo dokonce v přehledu padesáti nejkrásnějších svatebních dortů.

 

...............

 

Inspiraci načerpáte zajisté i na www.weddingTV.com. V sekci svatebních dortů naleznete spoustu videí týkajících se svatebních dortů. A pokud nemluvíte anglicky, nezoufejte. I pro vás to bude nezapomenutelná svatební inspirace.


Stále jste nanašla ten pravý svatební dort? V tom případě zkuste navštívit ještě další zahraniční zdroje a nebudete litovat.

 

originalni_svatebni_dort

 

Samozřejmostí je "kamarád Google" a jeho bezedné galerie originálních svatebních dortů z celého světa. Zkuste zadat i barvu nebo typ vašeho svatebního dortu.


Každá nevěsta samozřejmě řeší barvu a styl svého svatebního dortu. Nebojte se tedy inspirovat v zahraničí a obrázek vašeho vysněného svatebního dortu pak můžete přinést cukrářce a nechat si udělat svůj originální svatební dort.

 

 

Autor: Svatby.cz

 

Čtěte všechny naše články na tému SVATEBNÍ DORTY A KOLÁČKY .

Podívejte se na NABÍDKU DODAVATELŮ NA SVATEBNÍ DORT .


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 14093×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...