Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Výslužky a dárky pro hosty > Články > Oblékněte svou svatbu do květin utkaných bourcem morušovým

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Oblékněte svou svatbu do květin utkaných bourcem morušovým

Co vás nejlépe vystihuje? Něžné frézie, hrdé kaly, rozverné slunečnice? Nádherná kytice je doplňkem dokonalé nevěsty. Živé květiny mohou krásu nevěsty podtrhnout, ale také mohou pěkně potrápit.

 

Mady Design

 

 

Nedopatřením pomačkaná vazba nebo zlomený květ může celkový dojem pokazit. Představujete-li si pod pojmem „umělá květina“ plastové hřbitovní růže a zaprášené konvalinky na stolech krachující restaurace, rychle na to zapomeňte. Květiny od společnosti SIA jsou od svých živých kolegyň skutečně k nerozeznání, a to díky použitému materiálu, kterým je hedvábí, a naprosto realistickému zpracování, včetně nepravidelností a drobných „nedostatků“, které jsou pro živé květy příznačné.

 

 

Mady Design

 

 

My pro vás vybíráme z nabídky SIA jen ty nejpovedenější kousky. Vy se rozhodněte, zda sáhnete po klasické živé kytici, kterou vám samozřejmě také zhotovíme, nebo chcete využít výhod hedvábných květin:

 

 

Mady Design

Budete mít náskok. Kompletní květinovou výzdobu, včetně kytice pro nevěstu i kytiček pro družičky můžete mít k dispozici již v předstihu, takže budete mít jasnou představu, jak bude vypadat výsledek, eventuelně bude čas na drobné změny

 

 

Budete mít památku. Kytice i kytičky zůstávají jejich nositelům na památku a lze je posléze použít jako dekoraci

 

 

 

Ušetříte. Květinovou výzdobu nebo její část (nádoby, květináče...) si můžete od nás pouze zapůjčit

 

 

 

 

Květin není nikdy dost. Pro svatbu to platí dvojnásob. Ať už si vyberete živé či luxusní, nikdy nevadnoucí květiny, rádi pro vás připravíme:

 

 

kytice pro nevěstu, květinová aranžmá svatební tabule, kytičky pro družičky a svatebčany

 

Mady Design Svatební kytice Kytice pro družičku Mady Design Svatební tabule Mady Design

 

 

nebo výzdobu aut svatebčanů

 

 

Výzdoba auta Mady Design Mady Design

 

 

Mějte srdce na dlani. A také na zdi.

 

Toužíte po něčem opravdu originálním? Oslovuje vás romantický styl Provence, minimalismus nebo vsázíte na střídmou klasiku? Svěřte do našich rukou celkové dekorativní aranžmá i zdánlivé detaily, které vytvoří pomyslnou nebo i skutečnou třešničku na vašem svatebním dortu.

 

Mady Design umí citlivě vytvářet detaily a propojit je s ohledem na celkovou atmosféru události, a to jak jejich barevností, materiálem, zpracováním i stylem. Rádi také vyjdeme vstříc vašim požadavkům a nápadům.

 

 

Svatební srdce na auto Mady Design Svatební květiny na památku Mady Design

 

 

Klademe hlavní důraz na kvalitní přírodní materiály a preciznost provedení spočívajícím v jedinečných postupech zakázkové ruční výroby . Proutí, dřevo, sklo, peří... Naší specialitou jsou dřevěné květinky vyráběné metodou strouhání, moření a zapékání, kterou jsme sami vyvinuli a díky níž je každý kousek naprostým originálem.

 

 

Květiny ze svatby i na památku Mady Design

 

 

 

 

Volba materiálu a barev i práce s nimi je promyšlena do posledního detailu. Díky tomu jsou veškeré naše dekorace vysoce kvalitní a tedy i trvanlivé, takže novomanželům i svatebčanům zůstává většina dekorativních prvků jako vzpomínka na den D.  

 

 

 

 

 

 

 

Naše dekorace nikde jinde nenajdete, náš styl je zcela jedinečný. Kde všude mohou zazářit?

 

Mady Design Tabule

 

 

 

 

Na svatební tabuli.  Vyzdobíme nejen stůl, ale  i celý prostor, kde se odehrává hostina, včetně výzdoby stěn nebo třeba odekorování židlí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na autě novomanželů.  Mezi nejoblíbenější patří srdce z dřevěných růžiček zdobící kapotu, které si mohou novomanželé odnést domů a ozdobit si jím stěnu.

 

 

Srdce výzdoba auta Mady Design mady design

 

 

 

mady design

 

 

 

Na darech a doplňcích. Zhotovíme drobnosti jako jsou přáníčka pro novomanžele, cedulky s monogramy, netradiční balení svatebních darů i ozdobná pouzdra na případné finanční dary novomanželům.

 

 

 

 

 

 

 

 

Abyste nikdy nezapomněli (hlavně na výročí, pánové)

 

Nad fotografiemi nebo u záznamu vaší události si můžete oživit všední dny vzpomínkou na nevšední zážitek. Obzvláště v den výročí přichází na řadu listování alby a sklenka vína při sledování vašeho „svatebního filmu“. Abyste měli nad čím vzpomínat a hlavně nikdy nezapomněli, nabízíme:

 

  • Profesionálního fotografa, který bude stylizovat fotografie podle celkové atmosféry svatby. Poskytujeme na výběr z více fotografů, aby si klient mohl zvolit pojetí, které je mu nejbližší. Zajistíme rovněž kameramana s možností 3D záznamu.

 

  • Unikátní službou „hlídacího svatebního psa“, který střeží domácí pohodu. Jedná se o zanesení údajů o svatbě do naší databáze (samozřejmě budou data chráněna proti zneužití), takže pak budeme moci manžele diskrétně upozornit na blížící se výročí a podle přání přichystat i dárek.

 

 

Pejsek na svatbě Mady Design

Autor: pro Svatby.cz

Markéta Rozumová 604 777 389

Hanka Vyšehradská 603 239 657

www.mady.cz

email: madydesign@seznam.cz

Fotogalerie Mady Design

profil Mady Design na Svatby.cz

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 7735×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...