Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Hudba na svatbu > Články > PRIMA SVATBA S PRIMA PÁRTY

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

PRIMA SVATBA S PRIMA PÁRTY

Svatba je jedna z nejdůležitějších chvil ve vašem životě. Svatbu dlouho plánujete a těšíte se na ni a určitě chcete, aby byla dokonalá po všech stránkách.

 

 

Prima party

 

 

Po nekonečných přípravách na naši svatbu je ten dnešní den konečně tady.  Svatební hosté přijeli zdaleka, slavnostní tabule nachystána a konečně zazněla i kouzelná slůvka „ ANO “. Maminky utírají kapesníčky slzy štěstí a tatínkové se usmívají a jsou nesmírně hrdí na své potomky.  Po gratulacích a přáních přichází na řadu svatební hostina a někteří již netrpělivě přešlapují a těší se na svatební  párty.

 Tak takhle to vypadá na klasické svatbě a každý víkend zažívá tyto a podobné pocity desítky párů nejen v České republice.  Je to den, na který se nezapomíná a bude v paměti až do konce života. Je to den, kdy by se rozhodně nemělo nic pokazit. Jsou věci, kterým nedokážeme poručit (počasí), ale některé věci ovlivnit dokážeme a to je například výběr správné svatební zábavy pro Vaši svatbu!

 


Vybírejte opravdu pečlivě. Svatbu totiž NENÍ MOŽNÉ ZOPAKOVAT.  A ve chvíli, kdy je DJ nebo kapela tím hlavním zdrojem zábavy a radost Vám to nepřináší, tak už není většinou moc možností, jak takovou akci zachránit.

 

Party s Prima party

 

 

Kdo však chce mít na své svatbě klid a chce ji celou prožít bez starostí, volí PRIMA  PÁRTY.  A co se skrývá pod tímto názvem? Kvalita, profesionalita a hlavně zábava pro Vaši svatbu. Moderátoři a DJ’s z Prima Párty jsou profesionálové, které můžete slýchat denně z rádiových přijímačů, protože většina z nich pracuje v rádiích (od veřejnoprávního rozhlasu po rádia F1, Bonton a další) a v TV.

 


A co Vám dále PRIMA PÁRTY nabízí? Hlavně zábavu pro každého na Vaší nejen svatební  párty. Každá svatba má svůj „ vývoj “. Po obědě si hosté rádi popovídají s novomanželi a také známými a malé děti se začínají nudit. PRIMA PÁRTY se však o ně postará.  Vašim ratolestem budeme hrát jejich oblíbené dětské hity a necháme je soutěžit o pěkné ceny.  Pomůžeme se zdárným průběhem Vaší tomboly a slavnostním čtením přání novomanželům.  A pro novomanžele máme vždy milé překvapení!  V našem archívu je více než 15.000 písní a rozhodně se dostane i na Váš hit a budete se divit, na jaké písničky budete tancovat!!

Prima party logo

 

Zkrátka zažijete PRIMA PÁRTY na Vaší svatbě za příjemnou cenu!

Více informací získáte na Primaparty.cz nebo na telefonu 776 523 567.

 

Autor: pro Svatby.cz Petr Gerhardt

30. 1. 2013

 

Více článků na téma Hudba na svatbě

Více článků na téma Zábava na svatbě


Průměr: 5 | hlasů: 2
Zobrazeno 7765×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...