Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Hudba na svatbu > Články > Hudba na Vaši svatbu

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Hudba na Vaši svatbu

Jedním z nejvážnějších životních kroků je bezesporu svatba. Až si ale řeknete ano, budete se chtít dobře pobavit a užít si s přáteli! A co může být lepšího nežli diskotéka s hity českými i zahraničními od 60.let do současnosti?

 

Chcete slyšet své oblíbené hity od Michala Davida až po Rihannu? Pro rodiče Michala Tučného nebo snad dechovku pro prarodiče? Vše mám ve svém repertoáru! Svatbu vám profesionálně odmoderuji, zahraji vaše oblíbené hity, a když bude třeba, uspořádám pro vás i soutěže pro pobavení nebo vyberu peníze do nevěstina střevíčku! A v ceně hudby na svatbu je i karaoke, které budete mít na Vaší svatbě jako dárek ode mě grátis!

 

Ladislav Ghitan

 

Proč si vybrat právě mě?

 

V oboru se pohybuji od roku 1995, moderoval jsem na rádiích Proton, později Kiss Proton Plzeň, Rádio FM PLUS Plzeň, Rádio Sázava Praha, Rádio Nový Preston Praha, Rádio Šumava Plzeň, Hitrádio Dragon Karlovy Vary, Hitrádio FM PLUS Plzeň. Mám velké zkušenosti s moderováním a hraním po celé republice (maturitní plesy, podnikové večírky, dj na diskotékách - 80.léta až současnost, akce pro děti, moderování na akcích firem spojené s prezentací výrobků nebo soutěžemi o ceny,  moderování hudebních akcí. Svatbám se věnuji dlouho a vždy se snažím vyjít vstříc nevěstě, ženichovi a ostatním svatebčanům s výběrem jejich oblíbených hitů i moderováním všeho, co je se svatbou spojené jako krájení dortu nebo vybírání do střevíčku. A stejné je to i s velkým výběrem českých i zahraničních hitů od 60.let až do současnosti! Zahraji vám vše od dechovky, country, pop, disko, rock až po současné hity (týká se to samozřejmě i karaoke), které si všichni svatebčané mohou společně zpívat až do rána...:o) 

 

Ladislav Ghitan 2

Článek pro Svatby.cz poskytl Ladislav Ghitan gitouche@seznam.cz

www.ghitan.cz

 

Ladislav Ghitan 3

 
Průměr: 5 | hlasů: 1
Zobrazeno 6207×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...