Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Fototisk, fotoknihy, fotoobrazy > Články > Krátký tip - Svatební fotokniha

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Krátký tip - Svatební fotokniha

Už Vás nebaví prohlížet tradiční svatební fotoalba? V tom případě je pro Vás ideální volbou vlastní svatební fotokniha. Jde o knihu složenou z vašeho výběru fotografií, tištěnou digitálním tiskem a opatřenou kvalitní vazbou a decentní doplňkovou grafikou.

 

Není žádným tajemstvím, že každý novomanželský pár vnímá svůj svatební den jako jedinečný a neopakovatelný a chce na něho také v budoucnu vzpomínat. K tomu je však nutná dokumentace onoho nevšedního dne. A právě svatební fotokniha je výborný nápad, jak uchovat ty nejkrásnější svatební snímky pohromadě a na dlouhý čas.

Knihy se nabízí v mnoha velikostech (většinou jde o rozměry od 11x14 cm do 30x30 cm), tvarech (obdélníková, čtvercová) a provedeních (umělá kůže, tvrdé desky, plátěné desky). Nabídka je opravdu široká, takže záleží jen na Vás a Vašem vkusu, kterou si vyberete. Fotograf Vám poté vytvoří náhled, který s Vámi zkonzultuje a upraví přímo podle Vašich představ.


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 3044×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...