Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Fototisk, fotoknihy, fotoobrazy > Články > Krátký tip - Fotoobraz ze svatby

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Krátký tip - Fotoobraz ze svatby

Završte jedinečný den jedinečnou památkou. Nechte si vytisknout obraz ze svatební fotografie. Fotografií se během svatby pořídí celá řada, ať už to jsou vtipné momentky nebo precizně nafocené portréty. Snadno tak najdete tu pravou, kterou použít. Obraz pak udělá radost vám nebo třeba i příbuzným, kterým ho věnujete.

Obrazy na miru

 

Fotoobraz ze svatební fotografie může být každodenní připomínkou jedinečného dne, a tak je namístě, že je také nabízen v jedinečném provedení – tisk na malířském plátně vypnutém na blind rámu. Jednoduchost a elegance provedení dá plně vyniknout portrétu samotnému. Obrazy na míru garantují dlouholetou stálost tisku, kontrolu fotografií před tiskem i kvalitní ruční rámování.

 

Čím se tedy liší dnešní svatební portréty od zasklených fotografií, které známe z ložnic našich babiček? Především moderním a elegantním provedením, kterým se hodí do současných interiérů. Dál již zmíněnou dlouholetou stálostí tisku a garancí kvality dřevěných vypínacích rámů, které díky rohovým klínkům umožňují plátno po letech dovypnout a udržet tak stoprocentní kvalitu.

 

Fotoobraz ze svatby můžete snadno přidat i na seznam svatebních darů. Obrazy na míru nabízejí nákup poukazu na pozdější zhotovení obrazů. Cenu poukazu vyberete z nabídky nebo zvolíte vlastní částku.

 

 

Autor: Andrea Musílková,www.obrazynamiru.cz


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 2695×

Diskuse

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Andrea Musílková

2.5.2011, 13:21

Náš důležitý den na plátně

Oslovili jsme jedny z našich zákazníků a se souhlasem uvádíme jejich osobní důvod, proč vyhledali naši službu a nechali si vytisknout obraz ze svatby na plátno. Napsali nám: "nechtěli jsme mít fotku z našeho důležitého dne jen v počítači, na běžných fotkách nebo ve fotorámečku, ale prostě jsme chtěli nějaký mimořádný formát, který by byl na zdi dominantou". Věříme, že přesně toto naše služba přináší, a rádi obrazy zhotovíme všem, kdo budou o hezkou památku stát. Martině a Honzovi přejeme vše nejlepší a mnoho šťastných psolečných dní!

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.