Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební šaty dámské > Články > Svatební šaty Blanka Matragi

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Svatební šaty Blanka Matragi

Blanka Matragi je v Praze. Její nově otevřený butik u Obecního domu vám nabízí možnost splnit si svůj sen a prožít svatební pohádku v šatech z říše fantazie. Navíc, od světové ikony módních návrhářů.

 

blanka_matragi

 

 

 

Blanka Matragi, česká módní návrhářka, jež proslula zejména svou vysokou krejčovinou pro tu nejexkluzivnější klientelu Blízkého východu. Vystudovala obor oděvní výtvarnictví na UMPRUM, přičemž záhy přesídlila společně se svým manželem Dr. Ing. Makramem Matragi CSc. do jeho rodného Libanonu, kde v roce 1982 otevřela svůj salon Blanka Haute Couture na bejrútské třídě Hamra.

 

 

 

blanka_matragiblanka_matragi

Model k zakoupení v butiku, cena 180 000 Kč.

 

 

Od roku 1997, kdy v pražském Žofíně předvedla svou první módní přehlídku, se do Česka pravidelně vrací, aby zde se svými obdivovateli oslavovala krásu a dokonalé řemeslné zpracování svých Haute Couture modelů. Naposledy Česko oslnila kolekcí večerních a svatebních šatů k oslavě 30. výročí otevření svého salonu, kterou předvedla v říjnu loňského roku v Obecním domě a jejíž část je nyní prezentována na témže místě v rámci její dlouhodobé výstavy s názvem TIMELESS.

 

 

 

blanka_matragiblanka_matragiblanka_matragiblanka_matragi

Model k zakoupení v butiku, cena 150 000 Kč.

 

 

Blanka Matragi připravila pro rok 2012 speciální kolekci Couture svatebních šatů, jež vynikají svým dokonalým zpracováním, originalitou a cenovou dostupností.

 

 

 

blanka_matragiblanka_matragiblanka_matragi

Model k zakoupení v butiku, cena 130 000 Kč.

 

 

„V médiích se často dočítám, že šiju pouze pro princezny, ale to není pravda! Kromě Haute Couture tvořím i Couture a Ready-to-Wear modely, jejichž cena může směle konkurovat modelům zahraničních módních domů, které se prodávají v Pařížské ulici.“

 

 

 

blanka_matragiblanka_matragi

Model k zakoupení v butiku, cena 110 000 Kč.

 

 

Svatební šaty od Blanky Matragi si můžete zakoupit v jejím autorském butiku U Prašné brány 2 bez doplňků již od 42 000 Kč.  Pokud chcete do své svatební róby investovat více a hledáte skutečně unikátní šaty, můžete si vybrat z následujících Couture svatebních šatů, které jsou k zakoupení na téže adrese.

 

 

Adresa: Butik Blanka Matrag, U Prašné brány 2, Praha 1

 

 

Fotogalerie svatebních šatů Blanky Matragi k zakoupení.

 

 

Autor: Markéta Marco, BLANKA MATRAGI pro Svatby.cz

22. 2. 2012

 

Čtěte více na téma Svatební šaty.

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 13393×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...