Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Společenské šaty a oblečení pro hosty > Články > Helena Mertlová představuje kolekci Jaro/Léto 2012

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Helena Mertlová představuje kolekci Jaro/Léto 2012

Kolekce Jaro/Léto 2012 od Heleny Mertlové je laděna do jemných barevných odstínů. Až na krátké červené šaty, jenž rozbíjí barevnou jemnost celé kolekce.

......

 

Modely se vyznačují rafinovanými střihy a kvalitou použitých materiálů. Převládají přírodní materiály, jako je hedvábí.

 

......

 

Propracované střihy zaručeně podtrhnou ženskost. Kolekce sčítá modely vhodné pro volný čas, tak do společnosti či svatební modely.

 

......

 

Pomyslnou třešinkou na dortu jsou svatební šaty, které jsou pošité ikonickou stužkou v zlatavé barvě. Ručně šitá stužka na modelech je typickým rukopisem Heleny Mertlové. Modely značky Helena Mertlová se vyznačují nadčasovostí, fotogeničností a originalitou.

 

......

 

 

Autor: www.helenamertlova.cz
16.1.2012

 

 

Mohlo by Vás také zajímat:

...Rozhovor s módní návrhářkou svatebních šatů Helenou Mertlovou

Napadlo vás někdy, že by bylo lepší si místo zapůjčení vaše svatební šaty koupit? Zcela jistě byste v takovém případě zamířila do některého ze svatebních salonů a vybírala z nabízených modelů.

více...

...Profesionální stylistka na svatební módu – jak ji poznat a kde ji najít?

„Tyto šaty Vám moc sluší! Ale tyhle jsou na Vás také tak krásné!..“ Zkoušíte už několikáté šaty, ale stále slyšíte od obsluhy ve svatebním salonu to samé – jak jste ve všem krásná.

více...

...Osm zlatých pravidel při zkoušení svatebních šatů

Najít pro sebe ty pravé svatební šaty dá docela zabrat. Musejí se totiž postarat o to, abyste ve svůj velký den byla jedinečná. Našich osm praktických pravidel vám vaši náročnou volbu usnadní.

více...


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 5694×

Diskuse

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...