Nacházíte se zde: Úvod > Připravujeme svatbu > Svatební líčení > Články > Jak připravit pleť před svatbou? - 4 tajemství, které byste měla vědět, aby vaše pleť zářila.

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Jak připravit pleť před svatbou? - 4 tajemství, které byste měla vědět, aby vaše pleť zářila.

Dokud si nepřečtete rady pro make-up nevěsty, k oltáři nechoďte. Patří k tomu nejdůležitějšímu, co byste před tím, než půjdete v den D k vizážistce, měla vědět.

Alzbeta Fleglova

 

1.(Ne)Choďte na kosmetiku

Zajít si na kosmetiku je sice příjemné ale většinou dost drahé. Abyste měla krásnou pleť, stačí pár domácích kroků. Nejprve si obličej nahřejte a vyčištěte, pokud je to potřeba. Dále si udělejte peeling, ten vám zjemní pleť a odstraní suchá místa. Mírné začervenání potlačíte maskou. Nejlepší je, když si aplikujete klidnící masku na T-zónu a výživnou na tváře. Nezapomeňte si upravit obočí a dát hydratační krém. Toto je ideální základ pro krásnou pleť. Doporučuji toto čištění nejpozději 4 dny před svatbou. Zapomeňte na čištění den před obřadem, to byste měla pleť zarudlou a vizážistce byste práci rozhodně neulehčila.

 

2. Zvláčněné rty

Není nic horšího, než suché, popraskané rty, které mají být celý den krásné. K dokonalým rtům přitom stačí tak málo. Peeling je zázračná věc, díky které se odstraní suchá místečka, která obvykle nezhydratujete ani tím nejlepším balzámem. Takže 4 dny před svatbou, každý večer použíjte jemný peeeling a na noc si naneste velmi hydratační balzám. Vaše rty budou neodolatelné a připravené na líčení.

 

Alžběta Fleglová 2

 

3.Zázrak jménem voda

Dodržování pitného režimu není žádná novinka pod sluncem. Dlouhodobý nedostatečný příjem tekutin způsobuje dehydrataci pokožky, kterou znáte hlavně v podobě vrásek. Minimálně dva litry čisté vody denně udrží pokožku v dobré kondici a hydratovanou. Zkuste tedy, ať už pijete vodu málo nebo naopak hodně, pít minimálně 2-3 litry vody alespoň  týden před svatbou. Pleť se zjemní, tím i kruhy pod očima a nebudete tolik ve stresu. Voda dělá zázraky a je na čase tomu začít věřit.

 

4.Dokonalý úsměv

Mít zuby jako perličky by chtěla každá z nás. Nynější doba nám nabízí mnohé v revoluci s bělícími pastami, lasery, násadkami a podobně . Já osobně jsem vyzkoušela už téměř  vše, co se na trhu skýtá. Bělení laserem je opravdu nejůčinější a vydrží nejdéle ale pokud chcete mít hezké zuby v den svatby, rozhodně mohu doporučit White Pearl z drogerie Dm. Stojí  699 Kč a vydrží zhruba 1 měsíc. Používejte ho ze začátku zhruba 3x týdně a pak stačí 1x za týden a váš úsměv bude zářivě bílý. Nevydrží sice dlouho, když bělení neopakujete,  zato je použitelný i na citlivé zuby, levný a fotky z vaší úžasné svatby budou díky tomu o 100% hezčí.

 

Alžběta Fleglová 3

 

Potřebujete poradit s dalšími informacemi a detaily ohledně přípravě, make-upu, vlasů či nehtů na svatbu? Hledáte kvalitní vizážistku, která z Vás v den svatby udělá tu nejkrásnější nevěstu?  Kontaktujte mne! Budu se těšit na vaše dotazy a překrásné svatební dny.

 

Pro Svatby.cz napsala Alžběta Fleglová, info@alzbeta-fleglova.cz , www.alzbeta-fleglova.cz

 

 


Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 4011×

Diskuse

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.

Odpovědět

Džaky

29.09.2015, 15:39

Dokonale připravená pleť na svatební den

Dobrý den,  v salonu krásy na Smíchově jsem byla na kosmetice před svatbou a moje pleť byla krásně zářivá, takže svatební make-up neměl chybu.. Doporučuji i Vám tuto službu vyzkoušet:) Hezký den.

Odpovědět

  • <<
  • 1
  • >>
  • Nalezeno 1 příspěvků. Stránka 1 z 1.